Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Algae Extract | Algae Extract | Alyvuogių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų jūros dumblių ekstraktas yra gaminamas iš įvairių jūrų dumblių rūšių, įskaitant kelpą, spiruliną ir chlorelą. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo jūros dumblių surinkimo ir džiovinimo, siekiant išsaugoti jų aktyvias medžiagas. Toliau, dumblių milteliai yra ištraukiami naudojant įvairias chemines medžiagas, tokiu būdu išskiriant reikalingas sudedamąsias dalis. Cheminis procesas apima ekstrakciją su organiniais tirpikliais, filtravimą ir koncentraciją, siekiant gauti gryną jūros dumblių ekstraktą, turintį aukštą biologinį aktyvumą. Šis išsamus gamybos procesas užtikrina, kad galutinis produktas būtų kokybiškas ir efektyvus kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Dumbliai, naudojami kosmetikos ingredientų gamyboje, yra vertinami dėl savo maistingųjų medžiagų, tokių kaip vitaminai, mineralai, aminorūgštys ir antioksidantai, kurie gali teigiamai veikti odos būklę. Algae Extract, arba dumbliaų ekstraktas, pasižymi drėkinamuoju veikimu, padeda palaikyti odos elastingumą ir tvirtumą, skatina kolageno sintezę, taip prisidedant prie odos senėjimo sulėtėjimo. Be to, dumbliai gali turėti antiuždegiminių savybių, kurios padeda mažinti odos paraudimą ir uždegimą. Tai populiarus ingredientas produktuose, skirtuose odos atgaivinimui ir apsaugai nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ir tarša.

Saugumo informacija

Dumblialgės ekstraktas yra laikomas saugiu odai, nes jame esantys vitaminai, mineralai ir amino rūgštys padeda palaikyti odos sveikatą ir atsparumą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į individualų alergijų ir netoleravimo atvejus, nes kai kuriems žmonėms jūrų produktai gali sukelti alergines reakcijas. Be to, ekstrakto koncentracija ir produktų, kuriuose jis naudojamas, kokybė taip pat gali turėti įtakos galimam odos jautrumui. Vis dėlto, didelėje daugumoje kosmetikos produktų dumblialgės ekstraktas yra įvertintas kaip saugus ir naudingas odos būklei gerinti.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidė, kad dumblialgų ekstraktas padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltų pažeidimų ir gali efektyviai drėkinti odą, sumažinti raukšlių gylį bei pagerinti odos elastingumą. Pavyzdžiui, tyrime, paskelbtame žurnale ‘Marine Drugs’, ir kitame, atliktame ir paskelbtame ‘International Journal of Cosmetic Science’, buvo nustatyta, kad dumblialgų ekstraktai gali padėti sustiprinti odos barjerą, mažinti uždegiminius procesus ir skatinti kolageno sintezę. Šie tyrimai patvirtina, kad dumblialgų ekstraktas yra perspektyvus ingredientas kuriant aukšto efektyvumo kosmetikos produktus.

Tvarumas

Dumblialgės gali augti greitai ir efektyviai įvairiose vandens aplinkose, įskaitant net ir ne itin palankias sąlygas. Šių algų auginimas ne tik nereikalauja didelio kiekio žemės ar saldžiojo vandens, bet taip pat gali prisidėti prie CO2 sugėrimo, mažindamas šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentraciją atmosferoje. Algų ekstraktų išgavimas ir apdorojimas kosmetikos pramonėje dažniausiai atliekamas šaltu būdu, kuris yra energetiškai efektyvesnis ir mažiau teršiantis aplinką lyginant su tradiciniais cheminių medžiagų ekstrahavimo metodais, taip pat minimaliai naudojant sintetines chemines medžiagas. Tvarus algų auginimas ir ekstraktų išgavimas priklauso nuo atsakingo vandens ūkio ir auginimo praktikų, siekiant išvengti per didelio biologinės įvairovės sumažėjimo ir potencialaus vandens telkinių eutrofikacijos.

Reguliavimas

Dumblialgės ekstraktas (Algae Extract) kosmetikos gaminiuose Europos Sąjungoje yra reguliuojamas Bendrojo produkto saugumo direktyvos (2001/95/EB) ir kosmetikos reglamento (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Šiuo metu Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) arba Europos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) nėra pateikęs konkrečių apribojimų ar leistinų koncentracijų dumblialgės ekstraktui, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas įvairiose koncentracijose, jei neviršijama bendro produkto saugumo. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau tarptautiniai standartai, tokie kaip ISO ar ICH, padeda užtikrinti produktų saugumą pasauliniu mastu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa