Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sincere Skin Care www.sincereskin.lt logotipas viduryje, aplink sudėta produktai, dėžės, knygos be etikečių, viskas švaru ir balta.

Moksliškai įrodyta kosmetika Jūsų odos sveikatai

Pažvelgus į alternatyvas,

Mūsų kelionė prasidėjo 2023 metais

Kai nusibrėžėme misiją klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės odos priežiūros priemones už konkurencingą kainą. Pastebėjome, kad odos priežiūros ir kosmetikos rinka Lietuvoje seka pasaulines tendencijas, tačiau vis dar trūksta pakankamos konkurencijos kainos atžvilgiu. Mes siūlome priemones, kurios pasižymi minimalizmu, natūralumu ir atsižvelgia į pažangiausias technologijas bei tyrimus.

Kosmetikos tyrimų laboratorijoje esantys indai
Nedidelis serumo indelis padėtas ant mokslinės knygos nufotografuotas iš arti
Tinkanti kasdieniam naudojimui,

Efektyvi ir kokybiška sudėtis

Atvirumas – tai viena iš mūsų pagrindinių vertybių, todėl kiekvieno produkto sudėtis pateikiama aiškiai ir suprantamai, su nuorodomis į papildomus išteklius. Ši sistema taip pat leidžia mums kruopščiai atrinkti tiekėjus, su kuriais bendradarbiaujame. Tai – pasaulinio lygio gamintojai, kurių produktai pasižymi aukšta kokybe ir yra kiek įmanoma natūralesni, ekologiškesni bei švaresni.

Efektyvus paprastumas tiek veikloje, tiek sudėtyje.

Mes tik pradedame

Siekdami savo misijos, vystome šią svetainę ne tik kaip elektroninę parduotuvę, bet ir kaip platformą, kurioje sąmoningi klientai gali domėtis moksliniais tyrimais, produktų sudėtimi ir gamyba. Taip pat tobuliname parduotuvės asortimentą, bendradarbiaudami su tiekėjais ir ieškodami naujų. Tikime, kad pirkėjai geba atsirinkti aukščiausią kokybę už geriausią kainą.

Odos priežiūros indeliai be etikečių sudėti kaip prezentacija, baltas stalas ir siena, augalo šakos
Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa