Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Aluminium hydroxide | Aluminum hydroxide | Aliuminio hidroksidas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Aliuminio hidroksidas (Al(OH)3) yra gausiai paplitęs mineralas, kuris dažniausiai gaunamas iš boksito rūdos per cheminius apdorojimo procesus. Boksitas pirmiausia yra chemiškai apdorotas naudojant stiprią šarmą, pavyzdžiui, natrio hidroksidą, kuris leidžia išskirti aliuminį nuo kitų mineralų. Šiame procese, vadinamame Bayerio procesu, aliuminis paverčiamas tirpiuoju aliuminio hidroksido pavidalu. Po to, tirpalas yra filtruojamas ir aliuminio hidroksidas yra išskiriamas nusodinant. Galiausiai, išgautas aliuminio hidroksidas yra kaitinamas, kad būtų pašalintas vanduo, ir taip gaunamas aliuminio oksidas (Al2O3), kuris vėliau gali būti naudojamas įvairiose pramonės šakose, įskaitant kosmetikos pramonę.

Paskirtis ir nauda

Aliuminio hidroksidas kosmetikoje dažniausiai naudojamas kaip stabilizatorius, tirštiklis arba spalvos kontrolės agentas. Dėl savo cheminės sudėties ir fizinių savybių jis efektyviai padeda išlaikyti produktų vientisumą, reguliuoja jų tekstūrą ir užtikrina, kad kosmetikos priemonės spalva išliktų stabilia ir nepakitusi ilgą laiką. Be to, aliuminio hidroksidas gali veikti kaip antacidinis agentas, mažinantis odos dirginimą ir neutralizuojantis rūgštis kosmetikos formulėse.

Saugumo informacija

Aliuminio hidroksidas laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kai naudojamas nustatytais kiekiams. Europos Sąjungos kosmetikos direktyvos ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) leidžia jo naudojimą kaip kosmetikos sudedamąją dalį. Tačiau, kaip ir visi ingredientai, aliuminio hidroksidas turėtų būti naudojamas atsakingai, atsižvelgiant į galimas alergines reakcijas ar jautrumą, ypač jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie aliuminio hidroksido naudojimą kosmetikoje dažniausiai sutelkia dėmesį į jo saugumą ir efektyvumą kaip produktų stabilizatoriaus. Tyrimai parodė, kad aliuminio hidroksidas yra efektyvus pH reguliatorius, kuris padeda išlaikyti odos barjerą sveiką ir funkcionalią. Be to, yra atlikti tyrimai, kurie vertina aliuminio hidroksido poveikį odos absorbcijai ir galimą toksinį poveikį, tačiau šie tyrimai rodo, kad esant įprastam naudojimui, aliuminio hidroksidas yra saugus.

Tvarumas

Nors aliuminio hidroksido gavyba iš boksito yra energijos reikalaujantis procesas, pramonė stengiasi taikyti tvarumo principus, tobulinant technologijas ir mažinant aplinkos poveikį. Pavyzdžiui, modernizuoti Bayerio proceso variantai siekia sumažinti atliekų kiekį ir pagerinti energijos naudojimo efektyvumą. Be to, yra tyrinėjamos galimybės perdirbti aliuminio hidroksidą iš antrinių šaltinių, tokiu būdu mažinant priklausomybę nuo natūralių išteklių.

Reguliavimas

Aliuminio hidroksidas yra reguliuojamas tiek Europos Sąjungoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jis priskiriamas prie saugiai naudojamų kosmetikos ingredientų. ES kosmetikos reglamentas nustato aiškias gaires dėl jo naudojimo kosmetikos produktuose, įskaitant maksimalias leistinas koncentracijas ir privalomą ženklinimą. JAV, FDA taip pat pateikia rekomendacijas ir nurodymus dėl aliuminio hidroksido naudojimo saugumo kosmetikos produktuose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa