Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Auris Ovis Extract | Sheep Ear Extract | Avižų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Auris Ovis ekstraktas, pagrindinis kosmetikos ingredientas, gaunamas iš avių vilnos. Ekstrakcijos procesas prasideda vilnos plovimu, kad būtų pašalintos nešvarumos, o vėliau vilna apdorojama serija cheminių medžiagų. Po to vilna hidrolizuojama naudojant fermentus, kurie skaido baltymus į mažesnius peptidus, palengvinant norimų komponentų išgavimą. Tada ekstraktas filtruojamas ir valomas, kad būtų išskirtos aktyviosios medžiagos. Galutinis produktas yra koncentruotas tirpalas, turtingas amino rūgštimis, peptidais ir kitomis bioaktyviomis molekulėmis, būtinomis odos sveikatai. Šis kruopštus gamybos procesas užtikrina Auris Ovis ekstrakto veiksmingumą ir efektyvumą odos priežiūros formulėse.

Paskirtis ir nauda

Auris Ovis Extract, dar žinomas kaip avies ausų ekstraktas, yra gautas iš avies ausų audinio ir yra vertinamas dėl savo unikalių savybių kosmetikos pramonėje. Šis ekstraktas pasižymi uždegimą mažinančiomis ir odą raminančiomis savybėmis, todėl yra naudojamas produktuose, skirtuose jautriai ar sudirgusiai odai. Be to, Auris Ovis Extract gali padėti stiprinti odos barjerą ir palaikyti odos elastingumą, dėl ko jis taip pat tinka naudoti senėjimą stabdančiuose odos priežiūros produktuose. Dėl savo gebėjimo skatinti kolageno gamybą, šis ekstraktas gali prisidėti prie odos atsinaujinimo procesų ir sumažinti smulkių raukšlelių atsiradimą, suteikdamas odai jaunatviškesnį išvaizdą.

Saugumo informacija

Auris Ovis ekstraktas, gaunamas iš avies ausų vaško, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių, tačiau kalbant apie jo saugumą odai, tyrimai yra riboti. Šio ingrediento alerginis potencialas žmogaus odai nėra išsamiai ištirtas, todėl jo naudojimas kosmetikoje gali kelti tam tikrą riziką jautrią odą turintiems asmenims. Vis dėlto, remiantis galimais panašių biologinių medžiagų poveikio odai duomenimis, Auris Ovis ekstrakto naudojimas pramoniniu mastu laikomas nedidelės rizikos faktoriumi, vartojant rekomenduojamas koncentracijas. Būtina atkreipti dėmesį, kad kiekvienas kosmetikos ingredientas turėtų būti vertinamas atsižvelgiant į individualų vartotojo odos jautrumą bei galimas alergines reakcijas, o Auris Ovis ekstrakto saugumas ne išimtis – rekomenduojama atlikti patch testą prieš naudojant produktą plačiau.

Moksliniai tyrimai

Auris Ovis ekstraktas, dažnai gaunamas iš avių ausų vaško, moksliniuose tyrimuose analizuojamas dėl savo potencialių odą maitinančių ir apsaugančių savybių. Nors šis ingredientas kosmetikos pramonėje nėra itin plačiai paplitęs, atliekami moksliniai tyrimai atskleidžia, jog jame esantys lipidai gali padėti atkurti odos barjerą ir apsaugoti nuo transepiderminio vandens netekimo. Be to, Auris Ovis ekstrakto sudėtyje esantys baltymai ir peptidai gali prisidėti prie odos regeneracijos procesų. Taip pat svarstoma, kad šis ekstraktas gali turėti antimikrobinių savybių, dėl kurių jis galėtų būti naudojamas kovojant su odos infekcijomis. Vis dėlto, reikalingi išsamūs klinikiniai tyrimai, siekiant nustatyti Auris Ovis ekstrakto efektyvumą ir saugumą kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Auris Ovis ekstraktas, gaunamas iš avies ausų vaško, yra vertinamas dėl savo naudos kosmetikoje, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Pirmiausia, šio ingrediento surinkimas turi būti atliekamas atsakingai, siekiant išvengti per didelio poveikio avių populiacijoms ir užtikrinti, kad gyvūnų gerovė būtų išlaikoma aukštu lygiu. Be to, perdirbimo procese svarbu taikyti aplinką tausojančias technologijas, kad būtų sumažintas energijos suvartojimas ir atliekų kiekis. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į ekstrakto valymo ir rafinavimo etapus, kurie turėtų būti vykdomi taip, kad nekiltų pavojus nei aplinkai, nei žmogaus sveikatai. Tvarumo aspektas apima ne tik etišką žaliavų ėmimą, bet ir visą gamybos grandinę, todėl būtina nuolatos vertinti ir gerinti Auris Ovis ekstrakto gamybos procesų poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Auris Ovis ištrauka kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje yra reguliuojama atsižvelgiant į Bendrijos teisės aktus, kurie nustato saugos reikalavimus kosmetikos ingredientams, taip pat į Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) reglamentus. Nors konkrečiai šiam ingredientui skirtų reglamentuojamų kiekių ES teisės aktuose nėra išskirta, Auris Ovis ištrauka, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, privalo atitikti Bendrijos reglamento dėl kosmetikos produktų 1223/2009 reikalavimus, kuriame pabrėžiama, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojui. Tai reiškia, kad bet koks šio ingrediento naudojimas turi būti moksliškai pagrįstas ir įrodytas kaip nekeliantis pavojaus žmogaus sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau šiuo metu konkrečios informacijos apie Auris Ovis ištraukos reguliavimą šiose rinkose nėra pateikiama, todėl svarbu atkreipti dėmesį į kiekvienos šalies ar regiono teisės aktus, reglamentuojančius kosmetikos ingredientų naudojimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa