Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Benzylglycol | Benzylglycol | Benzilglikolis

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Benzylglycol, sintezuojamas iš benzaldehido ir glikolio, yra sudėtingo cheminio proceso produktas. Pradiniame etape benzaldehidas reaguoja su natrio hidroksidu, formuodamas benzilatą, kuris toliau hidrolizuojamas, kad susidarytų benzilas ir glikolis. Paskutinėje stadijoje benzilas konvertuojamas į Benzylglycol. Ši sintezė reikalauja preciziškos kontrolės, siekiant išlaikyti aukštą produkto kokybę ir grynumą.

Paskirtis ir nauda

Benzylglycolis yra vertingas kosmetikos ingredientas, veikiantis kaip tirpiklis, kuris efektyviai išmaišo ir ištirpdo kitus komponentus, pavyzdžiui, kvapų esencijas ir aliejus. Jis prisideda prie odos drėgmės balanso palaikymo, mažina transepiderminį vandens nuostolį ir pagerina produktų tekstūrą, suteikdamas jiems švelnumo ir lengvumo pojūtį. Antimikrobinės savybės taip pat padeda apsaugoti produktus nuo mikroorganizmų ir pratęsti jų tinkamumo naudoti terminą.

Saugumo informacija

Benzylglycol, naudojamas kaip tirpiklis ir drėkiklis, yra žinomas dėl savo odą praturtinančių savybių. Nors paprastai jis yra mažai toksiškas ir nesukelia odos barjero pažeidimo, svarbu atsižvelgti į individualią vartotojų reakciją, įskaitant alergines reakcijas ar dirginimą, ypač tarp jautrios odos turinčių asmenų. Dermatologiniai testai yra būtini, norint nustatyti produktų saugumą ir išvengti nepageidaujamų reakcijų.

Moksliniai tyrimai

Benzylglycol (BG) yra objektas moksliniuose tyrimuose, kuriuose išnagrinėjamos jo odos priežiūros savybės. Studijose, skelbtose recenzuojamuose žurnaluose, BG yra girtas dėl odos drėgmės lygio palaikymo ir potencialių antioksidacinių savybių. Tyrėjai taip pat teigia, kad jis gali skatinti odos atsinaujinimą, tačiau pabrėžia būtinybę atlikti išsamesnius klinikinius tyrimus, kad būtų patvirtintos šios savybės ir galimos šalutinės reakcijos.

Tvarumas

Benzylglycol gamyba neatsiejama nuo aplinkosauginių iššūkių, ypač susijusių su teršalų kiekiu ir poveikiu aplinkai, žaliavų gavybos bei energijos suvartojimu. Ekologinis pėdsakas ir tvarumo aspektai yra svarbūs vertinant visą gamybos ciklą, siekiant mažinti taršą ir skatinti atsakingą žaliavų naudojimą. Galimybių taikyti alternatyvias, aplinkai draugiškas medžiagas ir procesus svarstymas taip pat yra esminis tvarumo komponentas.

Reguliavimas

Benzylglycol naudojimas kosmetikos pramonėje yra reglamentuojamas ES teisės aktais, įskaitant kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato saugumo reikalavimus ir leistinas ingredientų koncentracijas. Nors konkrečios ribinės vertės nėra nustatytos, produkto saugumas vartotojui yra prioritetas. Priklausomai nuo geografinio regiono, gali būti taikomos skirtingos taisyklės, todėl gamintojai privalo laikytis kiekvienos šalies nustatytų normų, užtikrinant produktų atitiktį teisės aktams ir vartotojų apsaugą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa