Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Bombyx Mori Extract | Silk Extract | Šilkinis kiaušinių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Bombyx Mori ekstrakto šaltinis yra šilkmedžio vikšras. Specialiai auginamos šilkmedžio lervos yra šeriamos šilkmedžio lapais ir vėliau apdorojamos ekstraktui gauti. Susmulkinti lervų kūnai yra išspaudžiami, o išgautos sultys perdirbamos cheminių procesų, pavyzdžiui, filtravimo ir distiliavimo, metu, išskiriant naudingas medžiagas, kurios sudaro galutinį produktą.

Paskirtis ir nauda

Bombyx Mori ekstraktas yra vertinamas už odos drėkinimą ir kolageno sintezės skatinimą. Sericinas, natūralus šilko baltymas, formuoja apsauginį barjerą ant odos, užtikrindamas ilgalaikį drėkinimą ir apsaugą nuo aplinkos veiksnių. Aminorūgštys ekstrakte prisideda prie odos elastingumo ir glotnumo, mažindamos raukšlių atsiradimą. Antioksidacinės savybės padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir gali lėtinti odos senėjimo procesą, dėl ko ekstraktas yra populiarus anti-aging ir drėkinančiuose kosmetikos produktuose.

Saugumo informacija

Nors Bombyx Mori ekstraktas paprastai laikomas saugiu ir nealergizuojančiu, kai kurie asmenys gali patirti alergines reakcijas, ypač tie, kurie yra jautrūs šilko baltymams. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad ekstraktas dažniausiai nesukelia dirginimo ar kontaktinio dermatito, tačiau individualus netoleravimas įmanomas. Prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu, ypač svarbu atlikti odos jautrumo testą, ypač asmenims su padidėjusiu jautrumu.

Moksliniai tyrimai

Bombyx Mori ekstraktas yra mokslinių tyrimų objektas dėl biologiškai aktyvių medžiagų, kurios gali teigiamai veikti odos būklę. Tyrimai rodo, kad ekstraktas skatina kolageno sintezę, pagerina odos elastingumą ir sumažina raukšlių atsiradimą. Peptidai ir aminorūgštys prisideda prie odos drėkinimo ir regeneracijos, o šilko baltymų antimikrobinės savybės padeda kovoti su uždegimais ir infekcijomis. Nors preliminarūs tyrimai yra žadantys, tolesni moksliniai tyrimai reikalingi norint patvirtinti ekstrakto efektyvumą ir saugumą ilgalaikio naudojimo atveju.

Tvarumas

Bombyx Mori ekstraktas turi prieštaringą tvarumo įvertinimą. Nors auginimas gali vykti ekologiškai, masinė gamyba dažnai susijusi su intensyvia žemdirbyste ir neigiamu poveikiu aplinkai. Šilko gijų išgavimas iš kokonų reikalauja jų nužudymo, kelia etinius klausimus ir gali daryti įtaką vartotojų požiūriui į produkto tvarumą. Proceso energijos ir chemikalų naudojimas taip pat gali turėti poveikį aplinkai, todėl svarbu atidžiai vertinti visą produkto gyvavimo ciklą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Bombyx Mori ekstrakto naudojimas kosmetikoje yra reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantį produktų saugumą ir tinkamą ženklinimą. Nors šis ekstraktas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, jis privalo atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Kitose rinkose, įskaitant JAV ir Azijos šalis, gali būti taikomi skirtingi, tačiau panašūs saugumo standartai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa