Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Brassica Oleraceacapitata Leaf Extract | Cabbage Leaf Extract | Kopūstų lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Brassica Oleracea capitata Leaf Extract išgaunamas iš kopūstų lapų. Švieži, subraižyti ir sumalti lapai perdirbami ekstrakcijos metu, kurio metu taikomi šaldymo ir spaudimo procesai, leidžiantys išskirti vertingas medžiagas. Ekstrakcijos metu, siekiant išskirti antocianinus ir polifenolius, pritaikomi specialūs tirpalai bei filtravimo metodai, o galutinis produktas praturtinamas įvairiomis biologiškai aktyviomis medžiagomis, naudingomis odai.

Paskirtis ir nauda

Brassica Oleracea Capitata lapų ekstraktas žinomas dėl antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir lėtina senėjimo procesus. Šis ekstraktas taip pat veikia uždegimus mažinančiai ir odos būklę tobulinančiai, todėl yra populiarus odos raminimo ir drėkinimo produktuose. Jame gausu vitamino C, kuris prisideda prie kolageno sintezės ir mažina pigmentacijos pažeidimus, suteikdamas odai šviesesnį ir tolygesnį atspalvį.

Saugumo informacija

Brassica Oleracea Capitata lapų ekstraktas laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu, kurio naudojimas yra plačiai paplitęs dėl turtingo vitaminų, mineralų ir fitonutrientų kiekio. Tyrimai patvirtina, kad ekstraktas yra ne tik efektyvus, bet ir švelnus odai, tinka net ir jautriai odai. Vis dėlto, alergijų ar jautrios odos turintiems asmenims rekomenduojama būti atidiems ir stebėti individualias reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Kosmetikos mokslų srityje intensyviai tyrinėjamas Brassica Oleracea Capitata lapų ekstraktas, dėmesį sulaukia dėl fenolinių junginių, pavyzdžiui, flavonoidų ir glukozinolatų, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus. Tyrimai, atlikti su odos fibroblastų kultūromis, atskleidė, kad ekstraktas gali sumažinti UV spindulių sukeltą oksidacinį stresą ir uždegimą, skatinti kolageno sintezę. Be to, nustatyta, kad jis turi antimikrobinių savybių prieš odos patogenines bakterijas, prisidedant prie odos sveikatos ir apsaugos.

Tvarumas

Brassica Oleracea Capitata lapų ekstrakto tvarumas priklauso nuo ekologinio žemdirbystės principų laikymosi augalų auginimo, derliaus nuėmimo ir perdirbimo metu. Tvarioje žemdirbystėje dirvožemio derlingumas palaikomas natūraliais būdais, ribojant ar visiškai atsisakant pesticidų ir sintetinių trąšų. Taip pat svarbus yra atsakingas perdirbimas, naudojant mažai energijos reikalaujančias technologijas, mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir užtikrinant minimalų aplinkos teršimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Brassica Oleracea Capitata lapų ekstraktą, naudojimą reglamentuoja Bendrųjų produktų saugos direktyva (EC) Nr. 1223/2009. Ši direktyva nustato standartus kosmetikos produktų saugumui, ženklinimui ir atsakomybei. Kosmetikos produktai, pagal Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 3 straipsnį, neturi kelti pavojaus žmogaus sveikatai, įskaitant ilgalaikį poveikį. Prieš patekdami į rinką, kosmetikos produktai turi būti įvertinti dėl saugumo, o ataskaitos turi būti prieinamos atsakingoms institucijoms. Kitose šalyse, pavyzdžiui, Jungtinėse Valstijose ar Azijoje, gali būti taikomi specifiniai reguliavimo reikalavimai, tačiau visur pirmenybė teikiama vartotojų saugumui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa