Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cnidium Officinale Root Extract | Cnidium Officinale Root Extract | Cnidium Officinale šaknų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Cnidium Officinale šaknų ekstrakto šaltinis yra Azijoje auginamas augalas Cnidium Officinale. Gaminant ekstraktą, panaudojamos tiek šviežios, tiek džiovintos šaknys. Pradžioje šaknys susmulkinamos, iš jų išgaunamos sultys arba ekstraktas, kuris toliau rafinuojamas, šalinant nereikalingas medžiagas. Kvalitetiško ekstrakto išskyrimui taikomi tam tikri cheminiai procesai, pavyzdžiui, filtravimas ar distiliavimas, siekiant užtikrinti aukštos kokybės produktą kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Cnidium Officinale šaknų ekstraktas yra žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda saugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir lėtina senėjimo procesus. Jis taip pat turi priešuždegiminių ir antimikrobinių privalumų, mažinančių uždegimus ir skatinančių žaizdų gijimą. Be to, ekstraktas optimizuoja odos hidrataciją ir elastingumą, prisidedant prie sveikos ir jaunatviškos išvaizdos. Manoma, kad ingrediento naudojimas gali sumažinti hiperpigmentacijos atsiradimo riziką.

Saugumo informacija

Cnidium Officinale šaknų ekstraktas yra saugus odai, kai naudojamas tinkamomis koncentracijomis. Tyrimai rodo, kad ekstraktas, vartojamas pagal nustatytas normas, yra nekenksmingas. Vis dėlto, alergiškiems žmonėms reikėtų būti atidiems, kadangi augalinės kilmės ekstraktai gali sukelti alergines reakcijas ar dirginimą. Europos Sąjungos institucijos, pavyzdžiui, Kosmetikos produktų saugos komitetas, atsakingai įvertina šių ingredientų saugumą, užtikrindamos, kad jų naudojimas atitinka aukščiausius standartus. Vartotojams svarbu stebėti individualias odos reakcijas ir rinktis produktus, atitinkančius jų odos jautrumą.

Moksliniai tyrimai

Cnidium Officinale šaknų ekstraktas yra išsamiai tyrinėtas dėl jo biologiškai aktyvių komponentų, kurie padeda gerinti odos būklę. Tyrimai atskleidė, kad ekstraktas skatina kolageno sintezę ir mažina melanino gamybą, todėl jis efektyviai naudojamas kaip odos balinimo ir senėjimą stabdantis komponentas. Taip pat buvo tiriama, kaip šis ekstraktas prisideda prie odos barjero atkūrimo ir imuniteto stiprinimo. Šie tyrimai padeda nustatyti optimalias ekstrakto koncentracijas ir galimas sinergijas su kitais kosmetikos produktais.

Tvarumas

Cnidium Officinale ekstrakto gamyba susiduria su iššūkiais, susijusiais su tvarumu. Tvarus augalų auginimas ir ekosistemų apsauga yra būtini, kad būtų išvengta išteklių išsekimo ir biodiversiteto praradimo. Aplinką tausojančios technologijos ekstrakto perdirbimo metu yra esminės, norint sumažinti cheminių atliekų bei šiltnamio dujų emisiją. Atsakingas žaliavų naudojimas, efektyvus išteklių valdymas ir atliekų perdirbimas yra svarbūs aspektai, siekiant minimalizuoti gamybos poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Cnidium Officinale šaknų ekstrakto naudojimas kosmetikoje Europos Sąjungoje yra reguliuojamas Kosmetikos produktų reglamento (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina ingredientų saugumą ir kokybę. Nors šis ekstraktas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, jo naudojimas turi atitikti nustatytus saugos kriterijus. Kitose šalyse, kaip JAV ar Azija, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, kurie dažniausiai yra lankstesni, ir konkretūs leistini kiekiai priklauso nuo vietinių teisės aktų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa