Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Diospyros Kaki Extract | Persimmon Extract | Kaki vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Diospiro Kaki ekstraktas, žinomas kaip hurmos ekstraktas, gaunamas iš Diospiro kaki medžio vaisių. Ekstrahavimo procesas apima džiovintų vaisių susmulkintimą į miltelius, po to atliekama tirpiklių ekstrakcija naudojant etanolį ar vandenį. Ši procedūra leidžia izoliuoti bioaktyvius junginius, tokius kaip taninai, flavonoidai ir vitaminai. Ekstraktas yra filtruojamas ir koncentruojamas, siekiant pašalinti nešvarumus ir padidinti jo veiksmingumą. Kokybei ir nuoseklumui užtikrinti naudojami cheminės analizės metodai, tokie kaip aukštosios veiklos skysčių chromatografija (HPLC).

Paskirtis ir nauda

Diospyros Kaki ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios suteikia odos apsaugą nuo laisvųjų radikalų, taip prisidėdamos prie odos senėjimo sulėtėjimo. Jis taip pat gerina odos elastingumą, stiprina odos barjerą, mažina uždegimus ir ramina sudirgintą odą. Tanninnai padeda susiaurinti poras, kas gali būti naudinga riebios ir mišrios odos priežiūroje. Be to, Diospyros Kaki ekstraktas gali turėti šviesinamąjį poveikį, švelniai mažinant pigmentacijos sutrikimus ir suteikiant odai vienodesnį atspalvį.

Saugumo informacija

Moksliniuose tyrimuose Diospyros Kaki ekstraktas laikomas saugiu naudoti kosmetikos formulėse. Nors alerginės reakcijos yra individualios, šis ingredientas neturi žinomų stiprių alergenų, kurie galėtų sukelti odos dirginimą ar kontaktinį dermatitą. Diospyros Kaki ekstraktas plačiai naudojamas įvairiose kosmetikos produktų kategorijose, ir iki šiol nėra fiksuota rimtų šalutinių poveikių. Vis dėlto, rekomenduojama atidžiai stebėti individualų odos atsaką, ypač jei asmuo yra linkęs į alergijas ar turi jautrią odą.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Diospyros kaki ekstraktas gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, prisidėti prie odos drėkinimo ir elastingumo gerinimo. Taip pat yra užuominų apie jo uždegimą mažinančias ir antimikrobines savybes, kurios gali būti naudingos spuogų gydymui. Vis dėlto, būtina atlikti išsamesnius klinikinius tyrimus, kad būtų patvirtintas Diospyros kaki ekstrakto veiksmingumas ir saugumas kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Diospyros Kaki ekstrakto tvarumas priklauso nuo auginimo metodų ir perdirbimo technologijų. Tvariai valdomose plantacijose, atsižvelgiant į dirvožemio eroziją, vandens naudojimą ir biologinę įvairovę, galima sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Ekstrakcijos procesas taip pat turėtų būti atliekamas tausojant išteklius ir mažinant atliekų kiekį. Tvarumo aspektai apima ir atsakingą ingrediento perdirbimą kosmetikos gaminiuose, siekiant užtikrinti minimalų aplinkos teršimą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos produktų ingredientų, įskaitant Diospyros Kaki ekstraktą, panaudojimas yra reglamentuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Nors šis ekstraktas nėra išskirtinai minėtas reglamente, bet koks jo naudojimas produktuose turi atitikti bendruosius reglamento nustatytus saugumo kriterijus. Diospyros Kaki ekstraktas taip pat nėra įtrauktas į draudžiamųjų ar ribojamųjų medžiagų sąrašus, kuriuos pateikia Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) pagal REACH reglamentą. Kitose rinkose reglamentavimas gali skirtis, tačiau tarptautiniu mastu nėra žinomų specifinių ribojimų, susijusių su šio ekstrakto kiekiu kosmetikoje.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa