Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Fucoidan | Fucoidan | Fukoidanas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Fukoidanas, polisacharidas, gaunamas iš jūros dumblių, ypač rudųjų rūšių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių, antioksidacinių ir drėkinamųjų savybių. Išgavimo procesas apima dumblių surinkimą, džiovinimą, malimą į miltelius ir ekstrakcijos tirpalo, tokio kaip vanduo ar etanolis, naudojimą. Gautas ekstraktas yra filtruojamas, koncentruojamas ir naudojamas kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Fukoidanas gali padėti stiprinti odos barjerinę funkciją, mažinti paraudimą ir sudirginimą, skatinti kolageno sintezę, didinti odos stangrumą ir elastingumą. Jis taip pat gali apsaugoti odą nuo kenksmingo UV spindulių poveikio, mažinti laisvųjų radikalų sukeltą žalą ir lėtinti odos senėjimo procesus. Dėl šių savybių fukoidanas yra vertinamas kuriant įvairias anti-aging, drėkinančias ir raminančias kosmetikos priemones.

Saugumo informacija

Fukoidanas laikomas saugiu odai dėl savo natūralios kilmės ir švelnių savybių. Tyrimai rodo, kad jis gali padėti mažinti uždegimą ir skatinti odos atsinaujinimą, o dermatologiniai testai patvirtina jo mažą alergizavimo riziką. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, fukoidanas turėtų būti naudojamas atsakingai, atsižvelgiant į individualų odos jautrumą ir galimas alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad fukoidano molekulės gali skatinti kolageno sintezę odos ląstelėse, apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltų pažeidimų ir skatinti odos atsinaujinimo procesus. Dėl šių savybių fukoidanas sulaukia vis didesnio dėmesio kaip veiklioji medžiaga, kurios poveikis paremtas moksliniais įrodymais.

Tvarumas

Išgavimo procesas kelia tam tikrų tvarumo iššūkių. Svarbu, kad dumblių rinkimas būtų atliekamas atsakingai, siekiant išvengti per didelio jūrų ekosistemų trikdymo. Be to, perdirbant fukoidaną, turi būti taikomos aplinkai nekenksmingas technologijos. Įmonės, siekiančios tvaraus fukoidano išgavimo, turi investuoti į tvarią žaliavų surinkimo praktiką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant fukoidaną, reguliavimas yra griežtas. Visi ingredientai turi atitikti Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) nustatytus saugumo reikalavimus pagal REACH reglamentą. Kitos rinkos, pvz., JAV ar Azijos šalys, taip pat turi savo reguliavimo sistemas, kurios gali skirtis nuo Europos Sąjungos reglamentų. Tačiau specifinių leistinų fukoidano kiekių kosmetikoje ribų tarptautiniuose reglamentuose paprastai nenustatoma, o saugumo įvertinimas dažniausiai grindžiamas mokslo tyrimais ir atitinkamų institucijų rekomendacijomis.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa