Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Geranium Maculatum Oil | Geranium Oil | Dėmėtas pelargonijos aliejus

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Pelargonijų Maculatum aliejus, gaunamas iš Pelargonijų Maculatum augalo, yra dažnai naudojamas kosmetikoje. Aliejus išgaunamas garinės distiliacijos proceso metu, naudojant augalų lapus ir kotus, vandeni ir patį augalą kaip žaliavas. Distiliacijos metu augalų medžiaga veikiama aukšta temperatūra, dėl ko aliejus išgaruoja ir vėliau kondensuojasi į skystą formą. Aliejuje yra įvairių cheminių junginių, tokių kaip citronelolis, geraniolis ir linalolis, kurie suteikia jam būdingą kvapą ir galimą odos priežiūros naudą. Pelargonijų Maculatum aliejaus cheminė sudėtis yra atidžiai stebima, siekiant užtikrinti jo grynumą ir kokybę kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Geranium Maculatum Oil, žinomas kaip amerikinio snapučio aliejus, dažniausiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių ir antiseptinių savybių. Šis eterinis aliejus gali padėti reguliuoti sebumo gamybą, todėl yra vertinamas riebios odos priežiūros produktuose, mažinant spuogų atsiradimo riziką. Be to, jo raminantis efektas gali mažinti stresą ir pagerinti emocinę savijautą, o kvapas priskiriamas prie malonių, švelnių rožių ir miško žemių aromatų, kurie gali pagerinti bendrą vartotojo nuotaiką ir kosmetikos produkto patrauklumą.

Saugumo informacija

Geranium maculatum aliejus, taip pat žinomas kaip amerikinio snaputės eterinis aliejus, gali sukelti odos dirginimą ar alerginę reakciją tiems, kurie yra jautrūs ar alergiški šiam ar panašiems eteriniams aliejams. Prieš naudojant produktus su šiuo aliejumi, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač jeigu asmuo anksčiau yra patyręs odos reakcijas. Tačiau esant tinkamam naudojimui ir koncentracijai, Geranium maculatum aliejus paprastai laikomas saugiu daugumai vartotojų.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Geranium maculatum aliejus gali padėti reguliuoti riebalinių liaukų veiklą, dėl ko jis tampa naudingas sprendžiant spuogų ir kitų odos bėrimų problemas. Be to, dėl savo astringentinių savybių, šis aliejus gali padėti susiaurinti poras ir pagerinti odos tekstūrą. Taip pat yra atlikta tyrimų, kurie parodė, kad Geranium maculatum aliejaus antioksidacinės savybės gali apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidedant prie odos senėjimo sulėtinimo. Nors jo nauda odos priežiūroje yra perspektyvi, svarbu atlikti daugiau tyrimų, kad būtų nustatyti jo naudojimo saugumas ir efektyvumas įvairiems odos tipams.

Tvarumas

Geranium maculatum aliejaus tvarumas susijęs su atsakingu ir subalansuotu išteklių naudojimu. Augalo išgavimas turi būti atliekamas taip, kad nebūtų pažeista natūrali buveinė, o ekstrahavimo procese būtina vengti cheminių medžiagų, kurios gali užteršti aplinką. Aliejaus apdorojimas turėtų būti atliekamas naudojant švarias ir atsinaujinančias energijos šaltinius, siekiant minimalizuoti neigiamą poveikį aplinkai ir užtikrinti atsinaujinančių išteklių cikliškumą.

Reguliavimas

Geranium Maculatum Oil, kaip ir kiti eteriniai aliejai, kosmetikos ingredientų reglamentavime Europos Sąjungoje yra žymimas kaip potencialus alergenas, todėl jo panaudojimas yra griežtai kontroliuojamas. Pagal Europos Sąjungos reglamentą, šis aliejus privalo būti įvardijamas produkto sudėtyje, jei jo koncentracija viršija nustatytas ribas, o etiketėse turi būti aiškiai nurodomi galimi alergenai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijoje, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažnai taikomos panašios saugumo priemonės.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa