Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glutamine | Glutamine | Glutaminas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas glutaminas dažnai gaunamas iš kviečių arba sojos baltymų. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo fermentacijos, kurioje baltymai yra suskaidomi į amino rūgštis. Toliau, šios amino rūgštys yra išskiriamos ir rafinuojamos, siekiant gauti gryną glutaminą. Cheminis procesas apima kristalizaciją ir filtravimą, kuris padeda išgryninti ingredientą iki reikiamo lygio. Galutinis produktas yra baltos spalvos milteliai, kurie yra lengvai tirpstantys vandenyje. Tai svarbus žingsnis kosmetikos pramonėje, nes glutaminas yra žinomas dėl savo drėkinančių ir odos atstatymo savybių.

Paskirtis ir nauda

Glutaminas, amino rūgštis, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo gebėjimo palaikyti odos drėgmės balansą, stiprinti odos barjerinę funkciją, skatinti kolageno sintezę, lėtinti odos senėjimo procesus, turi antioksidacinių savybių, sumažinti uždegimą ir raminantis poveikis jautriai ar pažeistai odai. Naudojant kosmetikos gaminius su glutaminu, galima pastebėti pagerėjusią odos tekstūrą ir tonusą, taip pat sumažėjusį dirginimą ir uždegiminius procesus.

Saugumo informacija

Glutaminas, natūraliai organizme randamas amino rūgštis, yra plačiai naudojamas kosmetikos ingredientas, vertinamas dėl savo odą maitinančių ir atkuriamųjų savybių. Dermatologijos tyrimai rodo, kad glutaminas yra saugus odai, padeda stiprinti odos barjerą ir palaiko tinkamą drėgmės lygį. Alerginių reakcijų ar dirginimo atvejai, susiję su glutamino naudojimu, yra reti, o jo poveikis odos būklei yra teigiamai vertinamas. Glutaminas yra vertinamas dėl gebėjimo prisidėti prie kolageno sintezės, pagerinti odos elastingumą ir mažinti raukšles. Vartotojams gali būti patikimas dėl savo odos saugumo ir sveikatos.

Moksliniai tyrimai

Glutaminas, natūraliai organizme randama aminorūgštis, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl drėkinamųjų ir odos barjero funkciją stiprinančių savybių. Tyrimai rodo, kad glutaminas gali pagerinti odos elastingumą, mažinti raukšlių susidarymą, skatinti kolageno sintezę ir sumažinti UV spindulių sukeltą odos senėjimą. Glutaminas veikia kaip odos drėkiklis, padedantis išlaikyti optimalų drėgmės lygį odos audiniuose. Efektyvumas priklauso nuo koncentracijos ir formulės, su kuria jis derinamas, todėl tolesni tyrimai yra būtini norint nustatyti optimalias naudojimo sąlygas ir dozes kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Glutaminas, kaip kosmetikos ingredientas, yra amino rūgštis, gali būti gaunama iš natūralių ar sintetinių šaltinių. Tvarumas priklauso nuo išgavimo ir apdorojimo proceso. Natūraliai randamas glutaminas maiste ar žmogaus organizme, tačiau sintetinio glutamino gamyba gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jeigu nėra tinkamai valdoma. Svarbu atkreipti dėmesį į atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą ir uždarų ciklų gamybą, siekiant tvaraus vystymosi. Glutamino naudojimas turėtų atitikti aukštus aplinkosaugos standartus.

Reguliavimas

Glutamino, kaip kosmetikos ingrediento, reguliavimas Europos Sąjungoje grindžiamas Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Konkrečių leistinų glutamino koncentracijų ribų nėra, tačiau visi produktai turi atitikti bendrus saugos reikalavimus. Kitose rinkose, reguliavimas gali skirtis, tačiau dažnai yra panašus į ES praktiką. JAV pavyzdžiui, reguliuoja JAV Maisto ir vaistų administracija.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa