Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate | Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate | Glicerilo stearatas-PEG-100 stearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Glicerilo stearatas-PEG-100 stearatas yra sintetinis emulsiklis, gaunamas chemiškai sujungiant glicerilio stearatą ir polietilenglikolį (PEG). Šis procesas vyksta specializuotose cheminių reakcijų gamyklose, kur griežtai kontroliuojama temperatūra ir slėgis, siekiant užtikrinti tikslius medžiagų santykius ir kokybę.

Paskirtis ir nauda

Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate yra daugiafunkcis ingredientas, naudojamas kosmetikoje. Jis veikia kaip emulsiklis, padedantis sujungti vandenį ir aliejus, taip pagerinant produktų tekstūrą ir tolygų pasiskirstymą ant odos. Be to, šis junginys padidina produktų galiojimo laiką, apsaugodamas nuo emulsijos suskaidymo. Jis taip pat suteikia odai maitinimo, švarumo ir elastingumo.

Saugumo informacija

Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate yra plačiai naudojamas ir dažniausiai laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas komponentas, jis gali sukelti individualų jautrumą ar alergines reakcijas, ypač jautriai ar pažeistai odai. Todėl svarbu atidžiai stebėti odos reakcijas, ypač naudojant produktus su šiuo junginiu pirmą kartą.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą ir elastingumą. Tačiau kai kurie tyrimai taip pat atkreipia dėmesį, kad PEG junginiai, įskaitant PEG-100 stearatą, gali būti potencialūs alergenai, ypač jautriai odai. Kita vertus, šis ingredientas gali padėti kitiems aktyviems komponentams geriau įsiskverbti į odos sluoksnius, didinant jų veiksmingumą.

Tvarumas

Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate gamyboje naudojamas polietilenglikolis (PEG), kuris gali būti pagamintas iš neatsinaujinančių išteklių, kaip nafta. Tai kelia susirūpinimą dėl iškastinio kuro naudojimo ir su tuo susijusio poveikio aplinkai. Be to, PEG junginiai gali būti užteršti kenksmingomis medžiagomis. Todėl, nors šis ingredientas yra plačiai naudojamas, jo gamybos tvarumas yra abejotinas, ir tai skatina ieškoti aplinkai nekenksmingesnių alternatyvų.

Reguliavimas

Glyceryl Stearate-PEG-100 Stearate, kaip kosmetikos ingredientas, yra reglamentuojamas Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentuose, kurie nurodo, kad visi kosmetikos ingredientai turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Šis junginys yra įtrauktas į Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų sąrašą (COSING), o jo naudojimo koncentracijos priklauso nuo galutinio produkto paskirties. Kituose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, reglamentai gali skirtis, tačiau dažnai yra panašūs į ES standartus, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa