Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hippophae Rhamnoides Butter | Sea Buckthorn Butter | Agrastų sviestas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Hippophae Rhamnoides sviestas gaunamas iš jūros šilkmedžio augalo sėklų naudojant šaltą spaudimą. Proceso metu sėklos yra džiovinamos, smulkiai maltos ir iš jų išspaustomas sviestas su ryškiu oranžiniu atspalviu, turtingu antioksidantais ir riebalų rūgštimis.

Paskirtis ir nauda

Šaltalankių sviestas vertinamas dėl intensyvaus odos maitinimo ir atkūrimo savybių. Jis gausus nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, tokių kaip omega-7, bei vitaminų C ir E, kurie padeda atkurti odos barjerą, skatina regeneraciją ir apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Taip pat sviestas yra uždegimą mažinančių komponentų šaltinis, todėl yra naudingas jautriai, sausai ar pažeistai odai.

Saugumo informacija

Hippophae Rhamnoides sviestas yra gerai toleruojamas ir nesukelia žalingo poveikio odai. Jis turtingas omega-7 riebalų rūgštimis, antioksidantais ir vitaminais, padedančiais odai atsistatyti ir sustiprinti jos barjerą. Rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant šį ingredientą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šaltalankių sviestas yra vertingas kosmetikos komponentas dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo stiprinti odos barjerą. Jis gali mažinti odos sausumą, pagerinti elastingumą, sumažinti raukšles ir turi natūralių UV apsaugos savybių. Be to, sviestas turi antimikrobinių savybių, galinčių būti naudingos odos problemoms, pavyzdžiui, aknei, prevencijai ir gydymui.

Tvarumas

Šaltalankių augalai auga nepalankiose sąlygose, nereikalaujant intensyvios žemės ūkio praktikos ar cheminių trąšų, mažinant neigiamą poveikį aplinkai. Sodinimas prisideda prie dirvos erozijos prevencijos ir biologinės įvairovės išsaugojimo. Vis dėlto, svarbu užtikrinti atsakingą žaliavų rinkimą ir tausojančias gamybos technologijas.

Reguliavimas

Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentas nustato griežtus reikalavimus kosmetikos ingredientams, įskaitant Hippophae Rhamnoides sviestą. Šis ingredientas turi atitikti mikrobiologinius kriterijus, neturėti draudžiamų medžiagų ir laikytis leistinųjų koncentracijų ribų. Būtina užtikrinti, kad sviestas nebūtų toksiškas nei vartotojui, nei aplinkai, atlikus visus reikiamus saugumo vertinimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa