Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hippophae Rhamnoides Extract | Sea Buckthorn Extract | Agrastų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Hippophae Rhamnoides ekstrakto šaltinis yra šio augalo vaisiai, kurie yra turtingi biologiškai aktyvių medžiagų. Ekstrakcijai dažniausiai naudojamas šalto spaudimo būdas, kuris leidžia išgauti didžiausią kiekį naudingų junginių. Procesas prasideda nuo vaisių susmulkijimo ir išspaudimo, o gautas sultinys tada yra filtruojamas ir koncentruojamas. Norint išgauti aukštos kokybės ekstraktą, dažnai naudojamos specialios ekstrakcijos technologijos, tokios kaip superkritinė ekstrakcija arba ultragarsu pagrįsta ekstrakcija. Šie procesai leidžia išgauti didesnį kiekį bioaktyvių medžiagų, kurios suteikia kosmetikos produktams ypatingų savybių.

Paskirtis ir nauda

Hippophae Rhamnoides Extract, dar žinomas kaip šaltalankių ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Šis ekstraktas yra praturtintas vitaminais, ypač C ir E, taip pat nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis ir fitosteroliais, kurie prisideda prie odos drėkinimo ir maitinimo, sumažina uždegimą bei skatina kolageno sintezę. Dėl šių savybių Hippophae Rhamnoides Extract yra efektyvus odos atgaivinimo ir senėjimo prevencijos komponentas, kuris gali pagerinti odos elastingumą ir mažinti smulkias raukšleles. Be to, šaltalankių ekstraktas turi regeneruojančių savybių, todėl jis gali būti naudojamas odos pažeidimų, pvz., saulės nudegimų ar smulkių žaizdų, gydymui.

Saugumo informacija

Hippophae Rhamnoides Extract, žinomas kaip šaltalankių ekstraktas, yra pripažintas saugiu kosmetikos ingredientu, kuris naudojamas dėl savo odą maitinančių ir atstatomųjų savybių. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra mažai alergizuojantis ir turi antioksidacinių bei uždegimą mažinančių savybių, kurios gali padėti sumažinti odos sudirginimą ir skatinti regeneraciją. Nepaisant to, kad šaltalankių ekstraktas yra laikomas saugiu daugumai vartotojų, jautrioms ar alergiškoms odos tipams gali pasireikšti neigiamos reakcijos, todėl rekomenduojama prieš naudojant produktą su šiuo ingredientu atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Hippophae rhamnoides ekstraktas, žinomas kaip šaltalankių ekstraktas, yra plačiai vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo antioksidacinių savybių, kurios teigiamai veikia odos būklę. Šio augalo vaisiuose gausu vitamino C, E, karotenoidų ir fenolinių junginių, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip mažina oksidacinį stresą bei lėtina odos senėjimo procesus. Moksliniai tyrimai atskleidė, kad Hippophae rhamnoides ekstraktas gali skatinti kolageno sintezę, o tai yra svarbu palaikant odos elastingumą ir tvirtumą. Be to, šis ekstraktas pasižymi uždegimą slopinančiomis savybėmis, kurios yra naudingos gydant odos uždegimines būkles, tokius kaip egzema ar psoriazė. Taip pat pastebėta, kad šaltalankių ekstraktas turi hidrataciją gerinančių ir odos barjero funkciją stiprinančių efektų, kas yra svarbu odos sveikatai ir atsparumui aplinkos veiksniams.

Tvarumas

Hippophae Rhamnoides, dar žinoma kaip jūrų šaltalankis, ekstraktas yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių ir vitaminų gausos, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų klausimų. Šio augalo ištraukimo procesas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jeigu nėra tinkamai valdomas, nes pernelyg intensyvus ar netvarus augalų rinkimas gali sukelti dirvožemio eroziją ir biologinės įvairovės mažėjimą. Be to, jūrų šaltalankio ekstrakto apdorojimas reikalauja energijos ir vandens resursų, kurie, jei nenaudojami atsakingai, gali padidinti ekologinį pėdsaką. Svarbu, kad ištraukimas ir apdorojimas vyktų remiantis tvarumo principais, įskaitant atsakingą žaliavų surinkimą, racionalų resursų naudojimą ir minimalų atliekų kiekį, siekiant sumažinti galimą neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Hippophae Rhamnoides (šaltalankių) ekstraktą, naudojimas yra reglamentuojamas kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nustatomi saugumo reikalavimai ir medžiagų, kurias galima naudoti kosmetikos produktuose, sąrašai. Šaltalankių ekstraktas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, tačiau, kaip ir visi kosmetikos ingredientai, jis turi atitikti bendruosius reglamento saugumo kriterijus, o jo naudojimo produktuose koncentracija turi būti tokia, kad nekelia pavojų vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas priklauso nuo Atstovų Rūmų įstatymo (Federal Food, Drug, and Cosmetic Act), ir šaltalankių ekstrakto naudojimas nėra specifiškai reglamentuotas, bet turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Produkto gamintojas privalo užtikrinti, kad visų naudojamų ingredientų kiekiai būtų saugūs vartotojui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa