Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrogenated Polyaisobutene | Hydrogenated Polyisobutene | Hidroginuotas poliizobutanas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrogenizuotas poliaisobutanas gaminamas iš poliaisobuteno monomero, sintetinio polimero. Pradžioje poliaisobuteno monomeras yra hidrogenizuojamas, kad būtų pašalinti nevalentiniai vandenilio atomai ir padidintas produkto stabilumas. Šis hidrogenizavimo procesas vyksta katalizatoriaus buvimu, sumažinant dvigubų ryšių kiekį. Po hidrogenizavimo poliaisobuteno monomeras tampa hidrogenizuotu poliaisobutanu, naudojamu kaip kosmetikos ingredientas dėl drėkinančių ir minkštintių savybių. Tai techniškai sudėtingas procesas, reikalaujantis specialių cheminių žinių ir įrangos.

Paskirtis ir nauda

Hidrogenizuotas poliizobutenas (Hydrogenated Polyisobutene) yra sintetinis aliejus, dažnai naudojamas kosmetikos produktuose kaip odos kondicionierius ir tekstūros gerinimo medžiaga. Dėl savo unikalių savybių – lengvo tepumo ir neklampumo – jis padeda sukurti lengvą, švelnų ir lygų produktų užtepimą, pagerindamas vartotojo patirtį. Be to, šis ingredientas pasižymi puikiomis drėkinimo savybėmis, todėl yra vertingas sausos ar brandžios odos produktuose, padedantis išlaikyti odos elastingumą ir minkštumą. Hidrogenizuotas poliizobutenas taip pat stabili medžiaga, prailginanti kosmetikos produktų galiojimo laiką ir padedanti išvengti neigiamo aplinkos poveikio, apsaugodama veikliąsias kosmetikos ingredientų savybes.

Saugumo informacija

Hidrogenizuotas poliizobutenas (Hydrogenated Polyisobutene), dažnai naudojamas kosmetikos produktuose kaip emolientas, pasižymi aukštu saugumo profilu odai. Jis yra sintetinis aliejus, kuris padeda sudrėkinti odą ir suteikia produktams švelnumo bei ilgalaikį drėkinimą. Dermatologinės studijos ir toksikologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas neturi dirginamojo poveikio, nesukelia alerginių reakcijų ir yra nekomedogeniškas, todėl neturi tendencijos užkemšti porų ar sukelti spuogų. Kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (Cosmetic Ingredient Review – CIR) yra išnagrinėjęs hidrogenizuoto poliizobuteno saugumą ir paskelbęs jį saugiu naudoti kosmetikos produktuose. Be to, šis ingredientas yra stabilus, oksidacijai atsparus ir neveikia odos barjero funkcijos, todėl yra tinkamas naudoti įvairiuose odos priežiūros produktuose, įskaitant jautrios odos priežiūros priemones.

Moksliniai tyrimai

Hidrogenizuotas poliizobutenas (Hydrogenated Polyisobutene) yra sintetinis polimeras, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo veikti kaip emolientas, suteikiantis odai minkštumo ir lygumo. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ingredientas yra ne tik labai stabilus ir ilgai išliekantis odos paviršiuje, bet ir efektyviai suminkština bei kondicionuoja odą, nekeliant jos dirginimo ar alerginių reakcijų rizikos. Be to, hidrogenizuotas poliizobutenas pasižymi puikiais drėkinamaisiais savybėmis ir gali padėti formuoti apsauginį barjerą ant odos, mažinant transepiderminį vandens netekimą. Dėl šių savybių jis dažnai naudojamas lūpų blizgiuose, drėkinamuosiuose kremuose ir kituose odos priežiūros produktuose. Tiesa, moksliniuose tyrimuose taip pat atkreipiamas dėmesys į šio ingrediento saugumą, nes jis yra neaktyvus ir nedirgina, kas daro jį tinkamu ingredientu net jautriai odai.

Tvarumas

Hidrogenizuotas poliizobutenas (HP) yra sintetinis polimeras, naudojamas kosmetikoje dėl gebėjimo veikti kaip minkštinantis ir antistatinis agentas, tačiau jo tvarumo aspektai susiję su iškylančiais aplinkosaugos iššūkiais. Nors šis ingredientas yra stabilus ir neaktyvus aplinkos atžvilgiu, jo gamyba iš naftos išteklių kelia susirūpinimą dėl potencialaus neigiamo poveikio ekosistemoms ir iškastinio kuro naudojimo, skatinančio šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Be to, HP sintezėje gali būti naudojami chemikalai ir procesai, reikalaujantys didelių energijos sąnaudų, o tai taip pat prisideda prie bendro poveikio aplinkai. Atsižvelgiant į visa tai, kosmetikos pramonėje vis labiau ieškoma alternatyvių medžiagų ir būdų, kaip mažinti šių sintetinių ingredientų gamybos poveikį aplinkai, siekiant užtikrinti didesnį tvarumą ir minimalizuoti ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Hidrogenizuotas poliizobutenas (Hydrogenated Polyisobutene) – tai sintetinis polimeras, dažnai naudojamas kosmetikoje kaip minkštinamasis ir drėkinamasis komponentas, turintis puikių savybių formuoti norimą produkto tekstūrą. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas reglamentuojamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, nustatančio griežtus reikalavimus kosmetikos produktų sudėties saugumui. Šiuo metu konkrečių apribojimų hidrogenizuotam poliizobutenui nėra nustatyta, jei jis atitinka nustatytus kriterijus ir yra laikomas saugiu naudoti. Vis dėlto, kiekvienas kosmetikos produktas, kuriame yra šis ingredientas, privalo būti vertinamas atskirai, atsižvelgiant į galimą bendrą ingredientų poveikį vartotojo sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, reguliavimas gali skirtis, tačiau dažniausiai šie skirtumai susiję su bendrais kosmetikos produktų saugumo vertinimo metodais, o ne su konkrečiais hidrogenizuoto poliizobuteno kiekių apribojimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa