Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Collagen Butylene Glycol | Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol | Hidrolizuotas kolagenas Butilenglikolis

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Hidrolizuotas kolagenas butilenglikolis yra kosmetikos ingredientas, gaunamas iš kolageno, kuris yra baltymų rūšis. Proceso metu kolagenas išgautas iš gyvūninės kilmės šaltinių, dažniausiai iš kiaulienos ar žuvies odos. Norint gauti hidrolizuotą kolageną butilenglikoliui, kolagenas yra apdorojamas chemiškai, naudojant butilenglikolį kaip tirpiklį. Šis procesas apima hidrolizės reakciją, kurioje kolageno molekulės yra skaidomos į mažesnes fragmentus, siekiant pagerinti jų gebėjimą prasiskverbti į odą ir suteikti jai drėgmės. Butilenglikolis padeda stabilizuoti ir išlaikyti kolageno savybes, užtikrinant efektyvų ingrediento veikimą kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas kolagenas, derinys su butilenglikoliu, yra naudojamas kosmetikos pramonėje kaip drėkinamasis ir odos būklę gerinantis ingredientas. Mažos molekulinės masės peptidai lengviau prasiskverbia į odos paviršių, padedant išlaikyti odos elastingumą, stiprinti jos struktūrą bei suteikti drėgmės. Butilenglikolis veikia kaip tirpiklis ir drėkiklis, skatindamas hidrolizuoto kolageno absorbciją ir užtikrindamas gerą ingredientų pasiskirstymą kosmetikos produktuose. Šis derinys padeda išlaikyti odą pamaitintą, mažina raukšlių atsiradimo riziką ir pagerina odos išvaizdą, suteikdamas jai glotnumo ir švelnumo pojūtį.

Saugumo informacija

Hidrolizuotas kolagenas ir butilenglikolis, naudojami kosmetikoje kaip odos priežiūros ingredientai, paprastai laikomi saugiais ir nekeliančiais didelės alergijos ar dirginimo rizikos. Šių ingredientų koncentracijos kosmetikos produktuose yra pakankamai žemos, kad nekeltų pavojų sveikatai, o jų sinergija dažnai padeda pasiekti geriausią poveikį odai. Svarbu atkreipti dėmesį į galimus šalutinius poveikius ir vartotojų atsiliepimus, ypač turint omenyje, kad jautresnės odos asmenys gali patirti tam tikrą nepageidaujamą reakciją.

Moksliniai tyrimai

Hidrolizuotas kolagenas, kartu su butilenglikoliu, yra naudojamas kosmetikos pramonėje kaip drėkinamasis ir odos būklę gerinantis ingredientas. Tyrimai rodo, kad šis derinys gali padidinti odos elastingumą, sumažinti raukšles bei skatinti naujo kolageno gamybą odos ląstelėse. Butilenglikolis, kaip tirpiklis ir drėkiklis, padeda kolageno peptidams lengviau prasiskverbti į odą ir užtikrina ilgesnį drėkinimo efektą. Šis kompleksas yra populiarus ingredientas kosmetikos produktuose, pradedant drėkinamaisiais kremas ir baigiant serumais bei kaukėmis.

Tvarumas

Hidrolizuotas kolagenas, derinamas su butilenglikoliu kosmetikos produktuose, kelia tvarumo iššūkių dėl žaliavų, energijos suvartojimo ir galimos aplinkos taršos. Abiejų komponentų perdirbimo metu gali atsirasti šalutinių produktų, kurie, jei nebus tinkamai tvarkomi, gali patekti į aplinką ir sukelti taršą. Taigi, nors hidrolizuotas kolagenas su butilenglikoliu gali teikti naudą odos priežiūros srityje, tvarumo aspektu jų poveikis aplinkai turi būti vertinamas atsakingai ir kritiškai, siekiant sumažinti neigiamą poveikį.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant hidrolizuotą kolageną ir butilenglikolį, naudojimas reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu, kuris užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Šiame reglamente nurodomi reikalavimai dėl ingredientų sąrašo, saugos vertinimo ir produktų pranešimo. Hidrolizuotas kolagenas ir butilenglikolis yra leidžiami ingredientai, tačiau jų koncentracija produktuose turi atitikti galiojančius standartus. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo standartai, priklausomai nuo atitinkamų institucijų. Gamintojai privalo užtikrinti, jog visi kosmetikos produktai atitiktų reglamentus ir saugos reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa