Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydroxydecyl Ubiquinone | Coenzyme Q10 | Hidroksidecil Ubichinonas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Hydroxydecyl Ubiquinone yra gaminamas iš koenzimo Q10, kuris yra natūraliai esantis antioksidantas organizme. Proceso metu naudojamas fermentuotas mielės ekstraktas, iš kurio išgaunamas koenzimas Q10, kuris vėliau modifikuojamas į Hydroxydecyl Ubiquinone naudojant chemines medžiagas. Tai užtikrina didesnį biologinį prieinamumą ir stabilumą galutiniame produkte.

Paskirtis ir nauda

Hidroksidecilubichinonas, arba koenzimas Q10, yra lipofilinė medžiaga su galingomis antioksidacinėmis savybėmis, naudojama odos priežiūros produktuose. Šis ingredientas apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, gerina odos elastingumą, mažina raukšles ir linijas bei stabilizuoja ląstelių membranas. Be to, jis padeda atstatyti odos barjerą, neutralizuoja oksidacinį stresą ir skatina ląstelių energijos gamybą.

Saugumo informacija

Hidroksidecilubikinonas, arba koenzimas Q10, yra gerai toleruojamas odos ir nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų, kai naudojamas kosmetikos produktuose rekomenduojamose koncentracijose. Jis yra laikomas nekomedogeniniu, todėl neturėtų sukelti spuogų ar užkimšti porų, kas yra svarbu jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Hydroxydecyl ubiquinone, arba koenzimas Q10, yra stiprus antioksidantas, kuris naudojamas odos priežiūroje ir senėjimo prevencijoje. Jis padeda apsaugoti odą nuo radikalų, pagerina elastingumą, sumažina raukšles ir skatina kolageno sintezę. Šis ingredientas yra vertinamas dėl jo anti-aging savybių ir efektyvumo odos priežiūros produktuose.

Tvarumas

Hidroksidecilubichinonas yra populiarus kosmetikos ingredientas dėl antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia diskusijų. Gamybos procesas gali kelti aplinkosauginius iššūkius, reikalauti didelių energijos sąnaudų ar sukelti cheminių atliekų susidarymą. Todėl svarbu įvertinti jo tvarumą nuo žaliavų išgavimo iki galutinio produkto panaudojimo.

Reguliavimas

Hidroksidecilubichinonas, arba koenzimas Q10, yra naudojamas kosmetikoje kaip antioksidantas ir odos būklę gerinantis ingredientas. Europos Sąjungoje šis junginys turi atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, kurie užtikrina saugumą vartotojams. Kiti rinkos taip pat turi savo reglamentavimo sistemas, todėl svarbu atsižvelgti į vietos standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa