Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydroxyethyl Cellulose | Hydroxyethyl Cellulose | Hidroksietilceliuliozė

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidroksietilceliuliozė yra gaminama iš augalinio šaltinio, būtent medvilnės arba medvilnės sėmenų pluoštų. Proceso pradžioje šie pluoštai yra apdorojami, kad būtų išskirtas celulozės polimeras. Toliau, ši celulozė yra modifikuojama chemiškai, pridedant etileno oksido, kad būtų gautas hidroksietilceliuliozės polimeras. Šis polimeras turi gebėjimą susidaryti gelį, todėl jis dažnai naudojamas kosmetikoje kaip tirpiklis, stabilizatorius ar riebalų pakaitalas. Šis procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukštos kokybės medžiagų bei tikslumo cheminių procesų, kad būtų gautas galutinis produktas su norimomis savybėmis.

Paskirtis ir nauda

Hidroksietilceliuliozė – tai augalinės kilmės tirštiklis ir emulsijos stabilizatorius, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo efektyviai kontroliuoti produktų tekstūrą ir klampumą. Šis ingredientas yra netoksiškas, nesukelia alergijų ir yra biologiškai suderinamas su oda, todėl jį galima rasti įvairiuose kosmetikos gaminiuose, įskaitant kreolus, losjonus, šampūnus ir plaukų kondicionierius. Hidroksietilceliuliozės pridėjimas į formulę padeda išlaikyti aktyviųjų ingredientų dispersiją, užtikrina vienodą jų pasiskirstymą per visą produktą, taip pat veikia kaip filmo formuotojas, kuris gali padėti oda išlaikyti drėgmę. Be to, ji yra suderinama su įvairiais kosmetiniais ingredientais ir gali būti naudojama kaip veiksmingas produktų klampumo modifikatorius, suteikiantis galutiniams produktams malonias savybes vartotojui.

Saugumo informacija

Hidroksietilceliuliozė yra plačiai naudojamas tirštiklis ir stabilizatorius kosmetikos pramonėje, kuris, remiantis moksliniais tyrimais, laikomas saugiu odai. Europos kosmetikos sudedamųjų dalių saugos vertinimo komitetas (SCCS) ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) yra patvirtinę šios medžiagos naudojimo saugumą. Dermatologiniai testai rodo, kad hidroksietilceliuliozė neturi dirginančio poveikio odai, nesukelia alerginių reakcijų ir yra nedirgina net jautriai odai. Be to, ši medžiaga neturi toksinio poveikio, todėl yra laikoma ne tik efektyviu, bet ir saugiu pasirinkimu kosmetikos produktų formulėse.

Moksliniai tyrimai

Hidroksietilceliuliozė (HEC) – tai nejoninis tirštiklis, tirpiklis ir emulsiklis, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo formuoti klampus, skaidrius gelius, kurie yra stabilūs esant įvairioms pH vertėms. Moksliniai tyrimai apie HEC daugiausiai sutelkia dėmesį į jos savybes ir poveikį odos būklei, taip pat į įvairių modifikacijų, kurios gali pagerinti jos funkcionalumą, galimybes. Pavyzdžiui, inovatyvūs HEC modifikavimo būdai, įskaitant etoksiliavimą, yra tirti siekiant sukurti dar efektyvesnius ir saugesnius produktus.

Tvarumas

Hidroksietilceliuliozė (HEC) yra augalinės kilmės tirštiklis, dažnai naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo formuoti klampus tirpalus ir stabilizuoti emulsijas. Nors HEC yra gaunama iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, medienos ar medvilnės celiuliozės, jos tvarumas priklauso nuo žaliavų ūkio ir miškininkystės praktikų: tvariai tvarkomi miškai ir atsakingas žemės naudojimas užtikrina mažesnį poveikį ekosistemoms ir biologinei įvairovei.

Reguliavimas

Hidroksietilceliuliozė (Hydroxyethyl Cellulose) yra polimeras, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip tirštiklis, stabilizatorius ir emulsijos formuotojas, ir yra reguliuojamas tiek Europos Sąjungoje, tiek kitose rinkose. Europos Sąjungoje kosmetikos sudėtinės dalys, įskaitant hidroksietilceliuliozę, turi atitikti Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EK) Nr. 1223/2009, pagal kurį visos kosmetikos sudedamosios dalys turi būti įtrauktos į specialų sąrašą, vadinamą INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients), ir turi būti įvertintos dėl jų saugumo vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa