Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Maprylic/capric Triglyceride | Medium-chain Triglycerides | Makrilo / kaprilo trigliceridas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Maprylic/capric trigliceridas yra esteris, gaunamas iš glicerolio ir mišraus riebalų rūgščių (dažniausiai kaprilo ir kaprino, kurios yra išgaunamos iš kokoso aliejaus arba palmių branduolių aliejaus) kondensacijos. Šis ingredientas yra sintetinamas per esterifikacijos reakciją, kurioje glicerolis reaguoja su riebalų rūgštimis, formuodamas trigliceridų struktūrą. Procesas apima riebalų rūgščių ir glicerolio sujungimą esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, naudojant katalizatorių, kuris pagreitina reakciją ir padeda pasiekti aukštą grynumo lygį. Šis metodas leidžia kontroliuoti galutinio produkto molekulinę sudėtį, užtikrinant jo stabilumą ir efektyvumą kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Maprylic/capric trigliceridas yra vertinamas dėl savo gebėjimo veikti kaip emolientas, suteikiantis odai minkštumą ir lygumą be riebios jausenos. Jis taip pat padeda stabilizuoti kosmetikos formulės, nes sudaro apsauginį barjerą ant odos paviršiaus, kuris neleidžia drėgmei išgaruoti. Dėl savo neutralaus kvapo ir spalvos, maprylic/capric trigliceridas yra plačiai naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose, įskaitant kremus, losjonus, makiažo pagrindus ir šampūnus, kur jis padeda gerinti kitų ingredientų absorbciją ir paskirstymą.

Saugumo informacija

Maprylic/capric trigliceridas yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kuris retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Jis yra nekomedogeniškas, todėl neturi užkimšti porų ar sukelti spuogų atsiradimo. Šis ingredientas yra plačiai priimtinas naudoti įvairiose kosmetikos formulėse, įskaitant produktus jautriai odai, nes jis yra švelnus ir neagresyvus. Taip pat jis yra testuotas dermatologų ir atitinka tarptautinius kosmetikos saugumo standartus.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie maprylic/capric trigliceridą rodo, kad jis efektyviai padeda išlaikyti odos hidrataciją ir elastingumą. Tyrimai taip pat parodė, kad dėl savo molekulinės struktūros jis gali prasiskverbti į odos viršutinius sluoksnius, suteikdamas ilgalaikį minkštumą ir drėkinimą. Be to, šis ingredientas yra tiriamas dėl jo gebėjimo nešioti kitus aktyvius ingredientus, tokius kaip vitaminai ir antioksidantai, į gilesnius odos sluoksnius, padidinant jų efektyvumą.

Tvarumas

Maprylic/capric trigliceridas, gaunamas iš atsinaujinančių šaltinių, tokių kaip kokoso aliejus, yra vertinamas dėl savo tvarumo aspektų. Gamintojai, siekiantys sumažinti ekologinį pėdsaką, dažnai renkasi šį ingredientą kaip alternatyvą sintetiniams aliejams. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kokoso plantacijų plėtra gali turėti poveikį miškų naikinimui ir biologinei įvairovei, todėl tvarumo aspektas priklauso nuo konkrečių gamybos praktikų ir sertifikavimo.

Reguliavimas

Maprylic/capric trigliceridas yra reguliuojamas pagal Europos Sąjungos kosmetikos direktyvas, kurios užtikrina, kad visi kosmetikos produktai, parduodami ES rinkoje, yra saugūs vartotojams. JAV, šis ingredientas yra įtrauktas į FDA (Maisto ir vaistų administracijos) GRAS (bendrąjį pripažinimą kaip saugus) sąrašą, leidžiantį jo naudojimą maisto produktuose, kas rodo jo saugumo lygį. Taip pat jis atitinka ISO (Tarptautinės standartizacijos organizacijos) ir ICH (Tarptautinės chemijos harmonizacijos) standartus, užtikrinančius kokybę ir saugumą kosmetikos pramonėje.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa