Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Oenothera Biennis Extract | Evening Primrose Extract | Gervuogių aliejus

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Oenothera Biennis Extract šaltinis yra aliejus, išgautas iš Oenothera biennis augalo sėklų. Ekstrakcijos procesas prasideda sėklų susmulkinimu, kuris leidžia išlaisvinti aliejaus turinčias medžiagas. Toliau naudojamas šaltas spaudimas, siekiant išgauti aliejų iš sėklų. Šis aliejus tada yra rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai ir užtikrintas aukštas kokybės lygis. Rafinavimo procesas apima filtravimą, neutralizavimą ir distiliavimą, siekiant išgauti gryną Oenothera Biennis Extract. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo sudėtyje esančių riebalų rūgščių ir antioksidantų savybių, kurios naudingos odai.

Paskirtis ir nauda

Oenothera Biennis Extract, pasižymintis gaivaus vakarinės vaistinės aušros (Oenothera biennis) ekstraktu, yra vertinamas dėl savo dermatologinių privalumų. Šis augalinės kilmės ekstraktas yra turtingas gama-linoleno rūgšties (GLA), kuri yra esminė omega-6 riebalų rūgštis, šaltinis. GLA yra žinoma dėl savo uždegimą mažinančių savybių, kurios gali padėti sumažinti odos paraudimą ir dirginimą. Be to, Oenothera Biennis Extract gali prisidėti prie odos drėkinimo, stiprinant jos barjerinę funkciją ir gerinant elastingumą, todėl yra naudojamas produktuose, skirtuose sausai, brandžiai ar pažeistai odai atkurti. Ekstrakto antioksidacinės savybės taip pat svarbios kovojant su laisvųjų radikalų sukelta oksidacine žala, prisidedant prie odos senėjimo prevencijos.

Saugumo informacija

Oenothera biennis (vakarinės tuokvės) ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo odą raminančių ir atstatančių savybių. Tyrimai rodo, kad dėl šių riebalų rūgščių, ekstraktas padeda palaikyti odos barjerą, mažina uždegiminius procesus ir turi drėkinamąjį poveikį. Vartojant kaip kosmetikos ingredientą, Oenothera biennis ekstraktas laikomas saugiu ir neturi fiksuotų atvejų, kai jis sukeltų alergines reakcijas ar kitokį neigiamą poveikį odai, tačiau, kaip ir bet kuris kitas ingredientas, jis turėtų būti naudojamas atsargiai asmenims, turintiems jautrią ar alergišką odą.

Moksliniai tyrimai

Oenothera biennis, dar žinoma kaip vakarinė vaistinė aušrinė, yra augalas, kurio ekstraktas yra vertinamas kosmetologijoje dėl savo gydomųjų savybių. Tai yra dėl gausaus gama-linoleno rūgšties (GLA), esančios augalo sėklose, kiekio, kuri yra būtina odos ląstelių struktūrai ir funkcijai palaikyti. Be to, kai kurie tyrimai teigia, kad šis ekstraktas gali padėti mažinti odos senėjimo požymius, nes skatina kolageno sintezę ir padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltų pažeidimų. Tačiau svarbu pabrėžti, kad nors preliminarūs tyrimai yra žadančių, reikia atlikti daugiau mokslinių studijų, kad būtų galima nustatyti Oenothera biennis ekstrakto veiksmingumą ir saugumą įvairių odos būklių atveju.

Tvarumas

Oenothera biennis, žinoma kaip vakarinė aušrelė, yra vertingas kosmetikos ingredientas dėl savo odą maitinančių ir atstatančių savybių, tačiau jos tvarumo aspektai reikalauja nuodugnaus vertinimo. Vakarinių aušrelių ekstrakto gamybos procesas prasideda nuo augalo išgavimo, kuris, jeigu nėra atliekamas atsakingai, gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, pavyzdžiui, pernelyg išnaudojant natūralias populiacijas ar pažeidžiant buveines. Tvari vakarinių aušrelių auginimo praktika reikalauja integruotos žemės ūkio sistemos, kuri apima ekologišką kenkėjų valdymą, vandens tausojimą ir dirvožemio erozijos prevenciją. Be to, ekstrakto apdirbimas turėtų būti atliekamas naudojant mažai energijos suvartojančias technologijas ir užtikrinant, kad šalutiniai produktai būtų perdirbami arba panaudojami kitose pramonės šakose, siekiant minimalizuoti atliekų kiekį ir užtikrinti viso gamybos proceso tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, tarp jų ir Oenothera Biennis (vakarinė pušis) ekstrakto, naudojimas yra reglamentuojamas ES reglamentu Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. Šis reglamentas nustato, kad kosmetikos produktų ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patenkdami į rinką, o saugumo vertinimą privalo atlikti kvalifikuotas mokslininkas. Nors konkrečių Oenothera Biennis ekstrakto naudojimo apribojimų ar konkrečių leistinų kiekių ES reglamento nėra nustatyta, visi kosmetikos produktai, kuriuose jis yra, privalo atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Be to, atsižvelgiant į kitas rinkas, reikėtų patikrinti kiekvienos šalies ar regiono teisės aktus, nes reglamentavimas gali skirtis, tačiau tarptautiniu lygmeniu Oenothera Biennis ekstraktas nėra laikomas pavojingu ar kontroversišku ingredientu, todėl jis paprastai nėra griežtai reglamentuojamas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa