Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Olea Europaea Fruit Extract | Olive Fruit Extract | Alyvuogių vaisių ekstraktas

Kategorija

Antioksidantai

Šaltinis

Olea Europaea vaisių ekstraktas, arba kitaip vadinamas alyvuogių vaisių ekstraktu, gaunamas iš alyvmedžio vaisių. Ekstrahavimo procesas prasideda alyvuogių spaudimu, kad būtų gauta pasta, kuri vėliau centrifuguojama, siekiant atskirti aliejů nuo vandens ir kietųjų dalelių. Gautos alyvos tolesnis apdorojimas, naudojant tirpiklių ekstrakcijos ar šalto spaudimo metodus, leidžia išskirti ekstraktą. Cheminė analizė atskleidžia įvairių junginių, įskaitant fenolinius junginius, flavonoideus ir triterpenus, buvimą, kurie prisideda prie jo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Olea Europaea vaisių ekstrakto gamyba apima griežtas kokybės kontrolės priemones, užtikrinant galutinio produkto grynumą ir veiksmingumą.

Paskirtis ir nauda

Olea Europaea Fruit Extract, gaunamas iš Europos alyvuogių vaisių, yra vertinamas dėl savo hidratuojančių, antioksidacinių ir uždegimą mažinančių savybių. Šis ekstraktas turtingas vitaminais E ir K, taip pat esminėmis riebiosiomis rūgštimis, kurios prisideda prie odos barjero stiprinimo ir drėgmės išsaugojimo. Antioksidacinės savybės padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, kurie yra senėjimo ir odos pažeidimų priežastis, o uždegimą mažinančios medžiagos gali būti naudingos gydant uždegimines odos būkles, tokią kaip egzema arba psoriazė. Be to, Olea Europaea Fruit Extract gali padėti išlaikyti odos elastingumą ir minkštumą, taip prisidėdamas prie jaunatviškos išvaizdos ilginimo.

Saugumo informacija

Olea Europaea Fruit Extract, dar žinomas kaip alyvuogių vaisių ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų ir antioksidacinių savybių. Atlikti dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad šis ingredientas yra saugus odai ir retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą, net esant jautriai odai. Alyvuogių vaisių ekstraktas turtingas vitaminais E ir K, taip pat svarbiais fenoliniais junginiais, kurie padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamo oksidacinio streso. Be to, jis pasižymi natūraliomis uždegimą mažinančiomis savybėmis, todėl gali būti naudojamas produktuose, skirtuose raminti sudirgusią odą. Nepaisant to, rekomenduojama atidžiai stebėti individualų odos atsaką į kosmetikos produktus, nes individuali reakcija gali skirtis.

Moksliniai tyrimai

Olea Europaea Fruit Extract, gaunamas iš Europinio alyvmedžio vaisių, yra vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo antioksidacinių savybių, kurios susijusios su polifenolių, tokių kaip oleuropeinas, hidroksitirosolis ir tirosolis, turiniu. Šios medžiagos efektyviai neutralizuoja laisvuosius radikalus ir gali prisidėti prie odos senėjimo sulėtėjimo. Be to, kai kurie tyrimai atskleidžia, kad Olea Europaea Fruit Extract gali sustiprinti odos barjerinę funkciją ir padidinti odos drėgmės lygį, taip pat pasižymi antimikrobinėmis ir uždegimą mažinančiomis savybėmis. Vis dėlto, nors ingredientas yra populiarus kosmetikoje, būtina atlikti papildomus tyrimus, siekiant išsamiau suprasti jo poveikį odai ir įvertinti galimas ilgalaikes naudojimo pasekmes.

Tvarumas

Olea Europaea Fruit Extract, išgaunamas iš Viduržemio jūros regiono alyvuogių vaisių, yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir antioksidacinių savybių kosmetikoje, tačiau jo tvarumas vis dar yra diskusijų objektas. Alyvuogių ūkiai, iš kurių šis ekstraktas yra gaunamas, dažnai remiasi tvarios žemdirbystės praktikomis, įskaitant laistymo efektyvumą ir dirvožemio erozijos kontrolę, taip pat gali naudoti ekologiškai sertifikuotas alyvuoges, užtikrinančias mažesnį cheminių pesticidų naudojimą. Vis dėlto, ekstrakcijos procesas reikalauja energijos ir gali turėti įtakos aplinkai dėl išmetamųjų teršalų ir atliekų, kurios turi būti tinkamai tvarkomos. Be to, transportavimas iš augimo vietų į perdirbimo įmones taip pat prisideda prie bendro ekstrakto anglies pėdsako. Todėl tvarumo aspektai įvertinti turėtų būti visame gamybos cikle, pradedant žaliavų auginimu ir baigiant jų perdirbimu, atsižvelgiant į ekstrakto poveikį ekosistemoms ir išteklių naudojimo efektyvumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Olea Europaea (alyvų) vaisių ekstrakto, naudojamo kosmetikos produktuose kaip antioksidanto, emoliento ar odos kondicionuotojo, panaudojimas reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojui. Šis ekstraktas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, tačiau privaloma laikytis bendrųjų reikalavimų, kad produktas nekeliautų pavojaus žmogaus sveikatai, kai jis naudojamas pagal paskirtį. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau dažnai jie yra panašūs į ES standartus. Specifinių ribojimų dėl Olea Europaea vaisių ekstrakto koncentracijos kosmetikoje nėra nustatyta, tačiau gamintojai turi įrodyti produkto saugumą atliekant toksikologinius tyrimus ir pateikiant saugos įvertinimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa