Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Panax Ginseng Callus Culture Extract | Ginseng Extract | Panaksų ginsengo kultūros ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Panax ginseng šaknų kalluso kultūros ekstraktas gaunamas iš Panax ginseng šaknų kalluso kultūros. Procesas prasideda nuo ženšenio šaknų audinių rinkimo, kurie vėliau auginami maistingoje terpėje, skatinant ląstelių augimą. Kalluso kultūra tuomet patiria keletą ekstrahavimo procesų, įskaitant tirpiklių ekstrakciją ir filtravimą, siekiant išskirti aktyvias medžiagas. Cheminė analizė atliekama siekiant užtikrinti ekstrakto grynumą ir veiksmingumą, dažnai naudojant aukštos efektyvumo skysčių chromatografiją (HPLC) specifinių bioaktyvių komponentų kiekiui nustatyti. Galutinis ekstraktas paprastai standartizuojamas turėti tam tikrą ginsenozidų, pagrindinių aktyvių Panax ginseng medžiagų, koncentraciją. Šis išsamus gamybos procesas užtikrina Panax ginseng kalluso kultūros ekstrakto nuoseklumą ir kokybę, naudojant kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Panax Ginseng Callus Culture Extract – tai augalinės kilmės ekstraktas, gaunamas iš raudonojo ženšenio (Panax ginseng) audinių kultūrų, kuris yra vertinamas dėl savo biologiškai aktyvių komponentų, turinčių antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas padeda mažinti odos senėjimo požymius, skatina kolageno sintezę ir pagerina odos elastingumą, taip pat turi priešuždegiminių ir regeneruojančių savybių. Jo naudojimas kosmetikoje padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, stiprina odos barjerą ir gali prisidėti prie odos tonuso bei tekstūros gerinimo. Dėl šių priežasčių Panax Ginseng Callus Culture Extract yra vertingas ingredientas atjauninančioje ir apsauginėje kosmetikoje.

Saugumo informacija

Panax Ginseng Callus Culture Extract – augalinių kamieninių ląstelių ekstraktas, gaunamas iš ženšenio, kuris kosmetikos produktuose dažnai naudojamas dėl savo odą gaivinančių ir senėjimą stabdančių savybių. Šis ingredientas yra laikomas saugiu odai, kai naudojamas tinkamose koncentracijose. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad ženšenio kamieninių ląstelių ekstraktas neturi dirginančio poveikio odai, o tai leidžia jį priskirti prie odos draugiškų ingredientų. Tačiau, kaip ir bet kurio kito kosmetikos ingrediento atveju, reikia atsižvelgti į individualų odos jautrumą ir galimą alerginę reakciją, ypač žmonėms, turintiems polinkį į alergijas ar jautrią odą. Nepaisant to, esant teisingam Panax Ginseng Callus Culture Extract naudojimui, jis yra įvertintas kaip saugus kosmetikos sudedamoji dalis, padedanti palaikyti odos sveikatą ir jaunatviškumą.

Moksliniai tyrimai

Panax Ginseng Callus Culture Extract, išgautas iš raudonojo ženšenio (Panax ginseng) audinių kultūrų, yra inovatyvus ingredientas, plačiai tyrinėjamas dėl savo potencialo kosmetikos moksle. Ši medžiaga sulaukė mokslininkų dėmesio dėl gebėjimo skatinti odos ląstelių atsinaujinimą ir kolageno sintezę, kas prisideda prie odos senėjimo sulėtinimo. Įvairūs tyrimai rodo, kad ekstraktas gali turėti antioksidacinių savybių, apsaugančių odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip pat gali sumažinti uždegiminius procesus ir pagerinti odos elastingumą. Pastebėta, kad Panax Ginseng Callus Culture Extract turi komponentų, kurie veikia kaip signalinės molekulės, skatinančios odos ląstelių atsinaujinimą ir energijos apykaitą. Dėl šių savybių šis ekstraktas tampa vertinga sudedamąja dalimi formuojant veiksmingus odos priežiūros produktus, orientuotus į anti-aging ir odos apsaugos sritis.

Tvarumas

Panax Ginseng Callus Culture Extract – tai ingredientas, gaunamas iš ženšenio augalinių ląstelių kultūrų, kuris kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo antioksidacinių ir odą atgaivinančių savybių. Šios medžiagos tvarumas sietinas su neinvaziniu ekstrakcijos būdu, nes ląstelių kultūros auginamos kontroliuojamomis laboratorinėmis sąlygomis, o tai reiškia, kad gamtinių ženšenio populiacijų ištekliams nedaromas tiesioginis poveikis. Taip pat šis metodas leidžia sumažinti ekosistemų naikinimo ir žemės ūkio chemikalų naudojimo riziką, kuri būtų susijusi su tradiciniu augalų auginimu ir jų šaknų išgavimu. Be to, ląstelių kultūrų auginimas yra kontroliuojamas procesas, leidžiantis standartizuoti ekstrahavimo proceso kokybę ir sumažinti atliekų kiekį, kas yra svarbu siekiant tvarios gamybos. Taigi, Panax Ginseng Callus Culture Extract gamybos procesas yra tvari alternatyva, mažinanti neigiamą poveikį aplinkai ir išsauganti gamtinius išteklius.

Reguliavimas

Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentavimas, įtvirtintas Kosmetikos reglamente (EC) Nr. 1223/2009, nustato griežtus reikalavimus visiems kosmetikos sudedamosioms dalims, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą, tačiau Panax Ginseng Callus Culture Extract, kaip specifinės medžiagos, reguliavimas nėra išskirtinai detalizuotas. Šis ingredientas, gautas iš ženšenio (Panax ginseng) kultūrų, pirmiausia turi atitikti bendruosius ES nustatytus kriterijus: neviršyti toksikologinių ribų, būti nesukeliančiu alergijos ar kitokios žalos vartotojui. Kita vertus, kitose rinkose, pavyzdžiui, Azijos šalyse, kur ženšenio naudojimas kosmetikoje yra labiau paplitęs, reglamentavimas gali skirtis, tačiau tarptautiniai standartai ir toksikologinės vertinimo procedūros dažnai yra panašūs. Specifinių leistinų kiekių nurodymas priklauso nuo produkto tipo ir jo naudojimo būdo, tačiau šios informacijos apie Panax Ginseng Callus Culture Extract kaip atskirą ingredientą ES teisės aktuose nėra detalizuotai pateikta.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa