Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pogostemon Cablin Oil: Pogostemon Cablin Oil
Rosa Damascena Flower Water: Rosa Damascena Flower Water | Pogostemon Cablin Oil
Rosa Damascena Flower Water | Pogostemono Cablin aliejus
Rožių Damasko gėlių vanduo

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Pogostemon Cablin Oil šaltinis yra Pogostemon Cablin augalas, taip pat žinomas kaip patchouli. Ekstrahuojant šį aliejų, naudojamas garinis distiliavimas iš lapų ir jauniklių. Procesas apima šildymą ir kondensavimą, siekiant išgauti gryną aliejų. Pogostemon Cablin Oil yra turtingas kvapų aliejus, turintis žemės, medžių ir prieskonių aromatą. Rosa Damascena Flower Water, kitaip žinoma kaip Damasko rožių vanduo, gaunamas iš Damasko rožių žiedų garinio distiliavimo. Šis procesas apima vandens ir garų kontaktą su žiedais, siekiant išgauti subtilų ir gėlų vandenį. Šis ingredientas dažnai naudojamas kosmetikoje dėl savo gaivinančio ir drėkinančio poveikio odai.

Paskirtis ir nauda

Pogostemon Cablin Oil, dažniausiai žinomas kaip pačiulių eterinis aliejus, vertinamas dėl savo intensyvaus, muskusinio aromato ir daugelio odos priežiūros savybių. Jis gali padėti reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, todėl yra naudojamas produktuose, skirtuose mišriai ar riebiai odai. Pačiulių aliejus taip pat turi priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios gali prisidėti prie odos būklės gerinimo ir yra naudingos gydant spuogus, egzemą bei kitas odos problemas. Rosa Damascena Flower Water, gaminamas iš Damasko rožių žiedlapių, yra vertinamas dėl savo odą raminančių, hidratuojančių ir tonizuojančių savybių. Šis rožių vanduo taip pat gali padėti sumažinti odos paraudimą ir uždegimą, yra populiarus ingredientas veido purškikliuose ir tonikuose, nes palieka odą švelnią ir gaivią. Abu ingredientai naudojami aromaterapijoje ir yra vertinami dėl savo gebėjimo pagerinti emocinę gerovę.

Saugumo informacija

Pogostemon Cablin aliejus, žinomas kaip pačiulių eterinis aliejus, ir Rosa Damascena gėlių vanduo, gaunamas iš Damasko rožių, yra vertinami dėl savo kvapų ir terapinių savybių, tačiau jų saugumas odai yra svarbus aspektas kosmetikos pramonėje. Pogostemon Cablin aliejus paprastai laikomas saugiu odos priežiūros produktuose kaip kvapiosios medžiagos komponentas, bet jis gali sukelti alergines reakcijas ar kontaktinį dermatitą jautriems asmenims. Tuo tarpu Rosa Damascena gėlių vanduo yra laikomas švelniu ir saugiu ingredientu, turinčiu priešuždegiminių ir raminamųjų savybių, tačiau kaip ir bet kuris augalinis ekstraktas, gali sukelti alergines reakcijas. Svarbu atkreipti dėmesį į individualų odos jautrumą ir atlikti odos pakenčiamumo testą prieš naudojant produktus su šiais ingredientais, ypač jei žinoma apie esamas alergijas ar jautrią odą.

Moksliniai tyrimai

Pogostemon Cablin Oil, žinomas kaip pačiulių eterinis aliejus, ir Rosa Damascena Flower Water, tai rožių vanduo, yra du kosmetikos ingredientai, kuriems atlikti moksliniai tyrimai parodė įvairias naudingas savybes. Pačiulių eterinis aliejus, gautas iš Pogostemon cablin augalo lapų, yra vertinamas dėl savo antiseptinių, priešuždegiminių ir odos būklę gerinančių savybių, o taip pat gali padėti gydyti odos problemas, pavyzdžiui, aknę ar egzemą. Tuo tarpu Rosa Damascena Flower Water, gaunamas distiliuojant Damasko rožių žiedus, yra tyrinėtas dėl savo antioksidacinių, priešuždegiminių ir raminčių savybių, kurios gali padėti sumažinti odos paraudimą ir uždegimą. Abiejų ingredientų sinergija kosmetikos produktuose gali sustiprinti jų teigiamą poveikį odai, todėl jie yra vertingi tiek atskirai, tiek kartu naudojami formulėse.

Tvarumas

Pogostemon Cablin Oil, žinomas kaip pačiulių aliejus, yra gaunamas iš Pogostemon cablin augalo, kuris yra vertinamas dėl savo intensyvaus kvapo ir naudojamas kosmetikos pramonėje. Tvarumo požiūriu, svarbu atkreipti dėmesį į pačiulių augalų auginimo sąlygas ir žaliavų išgavimo būdus. Pačiulių aliejus gaminamas garų distiliacijos būdu, kuris yra laikomas santykinai švelniu ir mažiau aplinkai kenksmingu, lyginant su kitais ekstrakcijos metodais. Rosa Damascena Flower Water – tai rožių vanduo, gaunamas iš Damasko rožių žiedlapių. Rožių vandens gamybos procesas, hidrodistiliacija, reikalauja didelių žaliavų kiekių, o tai gali sukelti iššūkių tvarumui, jei rožių auginimas nevykdomas atsakingai. Intensyvus žiedlapių naudojimas gali lemti dirvožemio išsekimą ir biologinės įvairovės mažėjimą, todėl svarbu, kad rožių auginimas būtų atliekamas laikantis tvariųjų žemės ūkio praktikų, tokios kaip ekologinis žemės ūkis arba permacultūra, ir atkreipiant dėmesį į atsinaujinančių išteklių naudojimą bei biologinės įvairovės išsaugojimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Pogostemon Cablin Oil, tai yra pačiulių eterinio aliejaus, ir Rosa Damascena Flower Water, arba rožių žiedų vandens, naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal kosmetikos produktų saugos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato aiškius reikalavimus produktų saugumui ir etiketėse nurodomai informacijai. Šiame reglamente nėra konkretaus nurodymo dėl maksimalių leistinų Pogostemon Cablin Oil ir Rosa Damascena Flower Water koncentracijų, tačiau visi kosmetikos produktai, kuriuose yra šių ingredientų, privalo atitikti bendrąją saugumo reikalavimų sistemą, įskaitant toksiškumo vertinimą ir alerginių reakcijų rizikos analizę. Taip pat, prieš patenkant į rinką, kosmetikos produktai turi būti įvertinti atitinkamų saugos vertintojų, o jų sudėtis turi būti deklaruojama CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) duomenų bazėje. Kitose rinkose, tokiuose kaip Jungtinės Valstijos ar Azijos šalys, reikalavimai gali skirtis, tačiau dažniausiai taikomi panašūs saugumo ir ženklinimo standartai, siekiant apsaugoti vartotojų sveikatą ir informuoti apie galimas alergines reakcijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa