Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil | Bitter Almond Kernel Oil | Migdolų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Prunus Amygdalus Amara branduolių aliejus, žinomas kaip karčiųjų migdolų aliejus, gaunamas iš Prunus Amygdalus Amara medžio branduolių. Aliejaus ekstrahavimo procesas prasideda branduolių sutrinimu, kad išsiskirtų aliejus, o paskui šaltspaudimo metodu gaunamas galutinis produktas, išsaugantis aliejaus natūralias savybes. Aliejaus sudėtyje yra oleino, linolo ir palmitino rūgščių, kurios suteikia drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių odai. Taip pat aliejus yra turtingas antioksidantais ir vitaminais, todėl jis yra populiarus pasirinkimas odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, žinomas kaip migdolų branduolių aliejus, pasižymi aukštu mononesočiųjų riebalų rūgščių kiekiu, dėl kurio suteikia maitinamųjų ir odą minkštinančių savybių. Aliejaus sudėtyje esantis vitaminas E yra svarbus antioksidantas, saugantis odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinantis odos atsinaujinimo procesus. Be to, aliejus padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, sumažinti uždegimą ir raminti sudirgusią odą, todėl jis yra populiarus ingredientas sausos, brandžios ar jautrios odos priežiūros produktuose. Dėl lengvos tekstūros jis greitai įsigeria į odą, nepalikdamas riebios plėvelės, todėl naudojamas kaip veiksmingas drėkinamasis komponentas kosmetikos formulėse.

Saugumo informacija

Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, kitaip žinomas kaip migdolų sėklų aliejus iš kartaus migdolo, yra komponentas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo maitinamųjų savybių. Būtina atkreipti dėmesį į saugumo aspektus, kadangi aliejuje gali būti cianogeninių glikozidų, kurie hidrolizės metu gali išskirti cianidus. Todėl svarbu, kad naudojamas aliejus būtų tinkamai apdorotas ir išvalytas nuo potencialiai toksiškų medžiagų. Alerginės reakcijos į migdolų aliejų yra retos, tačiau žmonės, turintys riešutų alergiją, turėtų būti atsargūs. Prieš naudojant produktus su šiuo aliejumi, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač jei yra žinoma alergija riešutams.

Moksliniai tyrimai

Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, dažniausiai gaminamas iš persikų arba migdolų sėklų, vertinamas dėl odą minkštinančių ir drėkinančių savybių. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad aliejus yra turtingas oleino ir linolo rūgščių, svarbių odos lipidų barjerui palaikyti. Dėl antioksidacinių savybių Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir sulėtina senėjimo procesus. Taip pat jis gali turėti antiinflamatorinių efektų, mažinant uždegiminius odos procesus. Nepaisant šių naudingų savybių, būtina atsižvelgti į cianogeninių glikozidų turinį aliejuje, todėl svarbu užtikrinti jo tinkamą apdorojimą.

Tvarumas

Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, ekstrahuojamas iš rūgščiųjų migdolų, kurie yra dažnai naudojami maisto pramonėje, padedant sumažinti atliekų kiekį. Svarbu kontroliuoti migdolų auginimą ir aliejaus gamybos procesus, siekiant išsaugoti dirvožemio derlingumą ir biologinę įvairovę. Tvarios žemdirbystės praktikos, tokių kaip vandens tausojimo technologijos ir integracinė kenkėjų valdymo sistema, gali prisidėti prie aliejaus gamybos tvarumo ir mažesnio poveikio aplinkai.

Reguliavimas

Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, reguliuojamas Europos Sąjungos kosmetikos produktų sudėtinių dalių teisės aktais, užtikrinančiais kosmetikos produktų saugumą vartotojams. Europos Sąjungoje šio aliejaus naudojimą kontroliuoja Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, reikalaujantis atlikti saugumo vertinimus prieš produktų pateikimą į rinką. JAV reguliuoja FDA, tačiau migdolų branduolių aliejaus naudojimo kiekiai gali skirtis. Svarbu atkreipti dėmesį, kad aliejus gali turėti cianogeninių glikozidų, todėl reikia užtikrinti saugumą ir atlikti mokslinius saugumo vertinimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa