Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Prunus Serotina Fruit Extract | Black Cherry Fruit Extract | Juodųjų vyšnių vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Prunus serotina vaisių ekstraktas, arba kitaip vadinamas laukinių vyšnių vaisių ekstraktu, gaunamas iš Prunus serotina medžio vaisių. Ekstrahavimo procesas apima vaisių sutrinimą į miltelius ir ištraukimą tirpikliu, naudojant etanolį arba vandenį. Tokiu būdu iš vaisių izoliuojamos bioaktyvios medžiagos, tokios kaip antioksidantai ir vitaminai. Ekstraktas valomas filtracijos ir gryninimo procesais, siekiant pašalinti nešvarumus ir užtikrinti aukštą aktyviųjų ingredientų koncentraciją. Cheminė analizė atskleidžia kvercetino, kaempferolio ir chlorogeninės rūgšties buvimą, kurios prisideda prie antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Galutinis produktas yra koncentruotas ekstraktas, kuris naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse dėl jo odą šviesinančių ir prieš senėjimą veikiančių privalumų.

Paskirtis ir nauda

Prunus serotina vaisių ekstraktas, gautas iš Amerikos vyšnių vaisių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios prisideda prie odos apsaugos nuo laisvųjų radikalų ir lėtina odos senėjimo procesus. Taip pat jis gali turėti uždegimą mažinančių ir odą raminančių efektų, todėl yra naudingas jautriai ar pažeistai odai. Be to, Prunus serotina vaisių ekstraktas prisideda prie odos drėkinimo ir elastingumo, nes išlaiko drėgmę odoje ir skatina kolageno sintezę.

Saugumo informacija

Prunus serotina vaisių ekstraktas, gaunamas iš Amerikos vyšnių vaisių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių. Tyrimai rodo, kad jis yra saugus kosmetikos ingredientas, tačiau gali sukelti alergines reakcijas tiems, kurie yra jautrūs konkrečiai medžiagai. Todėl rekomenduojama atidžiai stebėti odos reakcijas ir pasitarti su dermatologu prieš naudojant produktus, kuriuose yra šio ekstrakto.

Moksliniai tyrimai

Prunus serotina vaisių ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių, kurias patvirtina moksliniai tyrimai. Jis yra turtingas antocianinų, fenolinių rūgščių ir flavonoidų, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir mažina odos senėjimo požymius. Šis ekstraktas taip pat pasižymi uždegimą mažinančiomis ir antimikrobinėmis savybėmis, todėl gali būti naudingas kovojant su odos problemomis, tokiomis kaip aknė.

Tvarumas

Prunus serotina vaisių ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas priklauso nuo atsakingo žaliavų ūkininkavimo ir gamybos proceso. Tvarus ekstrakto išgavimas apima ekosistemų apsaugą, biologinės įvairovės išlaikymą ir atliekų reciklizavimą, siekiant išvengti kenksmingų chemikalų naudojimo gamybos procese.

Reguliavimas

Prunus serotina vaisių ekstraktas yra ingredientas, reglamentuojamas Europos Sąjungos kosmetikos reglamentais, kad būtų užtikrintas produkto saugumas. Taip pat jis turi atitikti bendruosius ES kosmetikos direktyvos Nr. 1223/2009 reikalavimus, kurie apima draudimą naudoti kenksmingas medžiagas ir būtinybę įrodyti produkto saugumą. Produkto saugumas turi būti patvirtintas atitinkamų institucijų priežiūros.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa