Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Rh-Oligopeptide-1 | EGF (Epidermal Growth Factor) | Rh-Oligopeptidas-1

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Rh-Oligopeptidas-1 gaunamas iš bakterijų Bacillus subtilis. Procesas prasideda su aukštos kokybės fermentacijos medžiagomis, kurios yra naudojamos kaip substratai bakterijų auginimui. Po to, bakterijos yra išgryninamos ir ekstrahuojamos, siekiant išgauti gryną Rh-Oligopeptidą-1. Šis ekstrakcijos procesas yra sudėtingas ir reikalauja specialių cheminių procesų, kurie užtikrina grynumą ir veiksmingumą. Galutinis produktas yra aukštos kokybės Rh-Oligopeptidas-1, kuris yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo įvairių odos priežiūros savybių.

Paskirtis ir nauda

Rh-Oligopeptide-1, dar žinomas kaip EGF (epidermio augimo faktorius), yra sintetinis peptidas, kuris naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo skatinti odos ląstelių atsinaujinimą ir remontą. Šis ingredientas padeda stimuliuoti kolageno ir elastino gamybą, mažinant raukšlių atsiradimą ir pagerinant odos tekstūrą. Be to, Rh-Oligopeptide-1 gali greitinti žaizdų gijimą ir mažinti randų matomumą, kas yra ypač naudinga po odos procedūrų. Dėl šių priežasčių Rh-Oligopeptide-1 yra vertinamas anti-aging ir atstatomosios dermatologijos produktuose.

Saugumo informacija

Rh-Oligopeptide-1, dar žinomas kaip EGF (epiderminio augimo faktorius), yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo struktūros yra panašus į žmogaus odos natūraliai pasitaikančius augimo faktorius. Šis ingredientas yra gerai toleruojamas odos, nesukeldamas žymaus dirginimo ar alerginių reakcijų, kai naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Tačiau individualus jautrumas visada įmanomas, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti naujus produktus. Nėra nustatyta jokių ilgalaikių šalutinių poveikių naudojant šį peptidą, tačiau tęsiami tyrimai šioje srityje.

Moksliniai tyrimai

Rh-Oligopeptide-1, dar žinomas kaip epidermio augimo faktorius (EGF), yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo galimybių skatinti odos ląstelių augimą ir regeneraciją yra plačiai tiriamas mokslininkų kosmetologijos srityje. Tyrimai rodo, kad Rh-Oligopeptide-1 gali pagerinti odos išvaizdą, mažinant raukšlių gylį ir skatinant odos atsinaujinimo procesus. Be to, jis turi uždegimą mažinančių ir žaizdų gydomųjų savybių, todėl gali būti naudojamas odos pažeidimų gydymui. Nepaisant teigiamų mokslinių įrodymų, tolesni tyrimai yra reikalingi norint išsamiai suprasti Rh-Oligopeptide-1 poveikį ir jo saugumą ilgalaikio naudojimo atveju.

Tvarumas

Rh-Oligopeptide-1, taip pat žinomas kaip EGF (epiderminio augimo faktorius), yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo biologinio panašumo į žmogaus odos faktorius naudojamas kosmetikos pramonėje. Jo tvarumo aspektas yra svarbus, nes jis yra laboratorijoje gaminamas naudojant rekombinantinės DNR technologijas. Tai leidžia kontroliuoti šalutinius produktus ir mažinti atliekų kiekį, sumažinant neigiamą poveikį aplinkai. Vis dėlto, svarbu, kad gamybos įmonės laikytųsi griežtų aplinkosaugos standartų ir taikytų tvarumo praktikas.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Rh-Oligopeptide-1, žinomas kaip EGF (Epidermal Growth Factor), yra reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą. Reglamentas nustato griežtus reikalavimus dėl jo naudojimo saugumo, toksikologinės informacijos teikimo ir galimų alerginių reakcijų stebėjimo. Europos cheminių medžiagų agentūra nėra paskelbusi konkrečių apribojimų Rh-Oligopeptide-1 kiekiui kosmetikoje. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, FDA reguliuoja kosmetikos ingredientus kitaip ir netaiko specifinių ribojimų Rh-Oligopeptide-1 koncentracijai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa