Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters | Castor Oil Polyglyceryl-3 Esters | Ricino sėklų aliejus poligliceril-3 esteriai

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters gaunamas iš ricino sėklų aliejaus. Proceso metu naudojami šie komponentai: ricino sėklų aliejus, glicerolis ir poliglicerolio esteriai. Ekstrakcijos metu ricino sėklų aliejus išspaudžiamas iš ricino sėklų. Toliau, glicerolis ir poliglicerolio esteriai yra pridedami ir sumaišomi su ricino sėklų aliejumi. Cheminis procesas, vadinamas transesterifikacija, yra naudojamas siekiant sukurti Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters. Šis procesas apima cheminius reagentus, kurie reaguoja su ricino sėklų aliejumi, pakeisdami jo cheminę struktūrą ir sukurdami naują produktą. Tai sudėtingas procesas, kuris reikalauja atidumo ir tikslių cheminių reakcijų kontrolės.

Paskirtis ir nauda

Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters, dar žinomas kaip ricinų sėklų aliejaus poliglicerolio-3 esteriai, yra funkcionalus komponentas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo emolientinių ir stabilizuojančių savybių. Šis ingredientas yra gautas iš ricinų aliejaus, kuris yra gerai žinomas dėl savo drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių, ir poliglicerolio, kuris padeda formuoti emulsijas, todėl yra vertinamas formuliuojant įvairias odos priežiūros ir makiažo priemones. Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, palengvina aktyviųjų medžiagų įsiskverbimą į odą, taip pat suteikia produktams malonią tekstūrą, kas padidina naudotojo patirtį. Be to, šis ingredientas gali padėti stabilizuoti formulės sudėtį, užtikrindamas geresnį galutinio produkto ilgaamžiškumą ir efektyvumą.

Saugumo informacija

Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters, žinomas kaip ricinų sėklų aliejaus poliglicerolio-3 esteriai, yra emulsiklis ir odos kondicionuojanti medžiaga, gaunama iš ricinų sėklų aliejaus. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo gebėjimo padėti odai išlaikyti drėgmę ir pagerinti kosmetikos produkto tekstūrą. Atlikti dermatologiniai tyrimai rodo, kad Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters yra švelnus odai ir jo naudojimas įprastose koncentracijose nekelia dirginimo ar alerginių reakcijų rizikos. Be to, šis ingredientas yra laikomas saugiu ir netoksišku tiek suaugusiems, tiek vaikams, ir jis yra priimtinas naudoti ekologiškose bei natūraliose kosmetikos formulėse.

Moksliniai tyrimai

Ricinus Communis (riebalųjų ricinų) Sėklų Aliejaus Poliglicerilio-3 Esteriai, dažnai naudojami kosmetikoje kaip emolientai, yra gautos per cheminius esterinimo procesus, jungiant riebalųjų ricinų sėklų aliejaus riebalų rūgštis su poligliceroliu. Šie esteriai yra vertinami dėl savo gebėjimo pagerinti odos drėkinimą ir pagerinti kosmetikos produktų tekstūrą. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad dėl savo molekulinės struktūros šie esteriai gali padėti formuoti occlusine plėvelę ant odos paviršiaus, taip užkertant kelią transepiderminiam vandens netekimui ir prisidedant prie geresnės odos hidratacijos. Be to, Ricinus Communis Sėklų Aliejaus Poliglicerilio-3 Esteriai gali veikti kaip tirpikliai biologiškai aktyviems ingredientams, palengvinant jų prasiskverbimą į odą ir užtikrinant efektyvesnį jų veikimą. Dėl šių savybių šie esteriai yra plačiai naudojami įvairiuose odos priežiūros produktuose, įskaitant drėkinamąsias kremas ir makiažo pagrindus.

Tvarumas

Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters – tai augalinės kilmės medžiaga, gaunama iš ricinų (Ricinus communis) sėklų aliejaus ir poliglicerolio. Šio komponento tvarumas yra glaudžiai susijęs su ricinų aliejaus išgavimo ir perdirbimo procesais. Ricinų aliejus žinomas kaip atsinaujinančių išteklių produktas, kadangi ricinai yra greitai augantys augalai, galintys augti net ir nepalankiose dirvožemio sąlygose, taigi nereikalaujantys intensyvios žemės ūkio chemikalų naudojimo. Be to, ricinų aliejaus perdirbimas į poliglicerolio esterus yra cheminis procesas, kurio metu svarbu atkreipti dėmesį į naudojamų chemikalų ir reagentų poveikį aplinkai. Tvarumo aspektas čia yra reguliuojamas per atsakingą šių medžiagų naudojimą ir atliekų tvarkymą, siekiant sumažinti galimą teršalų patekimą į aplinką. Dėl šių priežasčių Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters laikomas palyginti tvariu kosmetikos ingredientu, atsižvelgiant į šiuolaikinius ekologinius standartus ir tvarios plėtros principus.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters, naudojimas yra griežtai reglamentuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato saugos reikalavimus ir medžiagų, kurios gali būti naudojamos kosmetikos produktuose, sąrašus. Šis reglamentas taip pat reikalauja, kad visi kosmetikos produktai, prieš patenkant į rinką, būtų vertinami dėl jų saugumo, o Ricinus Communis Seed Oil Polyglyceryl-3 Esters, kaip ingredientas, privalo atitikti nustatytus mikrobiologijos, toksikologijos ir cheminius kriterijus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Kanadoje, kosmetikos ingredientų reguliavimas priklauso nuo atitinkamų institucijų, tokių kaip FDA ar Health Canada, kurie taip pat nustato savo reikalavimus produktų saugumui. Šiuo metu specifiniai reguliuojami kiekiai šiam ingredientui nėra nurodyti, tačiau bet koks jo naudojimas privalo atitikti bendruosius saugos kriterijus ir būti netoksiškas vartotojui pagal visus taikomus teisės aktus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa