Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sasa Quelpaerten Sis Extract | Bamboo Extract | Sasa Quelpaerten Sis ekstraktas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Sasa Quelpaerten Sis ekstrakto šaltinis yra bambukų šeimos augalas, žinomas kaip Sasa Quelpaertensis. Ekstraktui gauti naudojami švieži augalo lapai, kurie yra kruopščiai susmulkinti ir ištirpinti tam tikru tirpikliu, siekiant išgauti aktyvias medžiagas. Proceso metu taikomas ekstrakcijos metodas, vadinamas superkritine CO2 ekstrakcija, kuris leidžia išlaikyti augalo savybes ir gauti aukštos kokybės ekstraktą. Cheminiu požiūriu, ekstrakte gausu polifenolių, flavonoidų ir kitų antioksidantų, kurie suteikia odai apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir kitų kenksmingų veiksnių.

Paskirtis ir nauda

Sasa Quelpaertensis Extract, gaunamas iš Pietų Korėjos Jeju salos Hallasan ugnikalnyje augančio Hallasan bambuko, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių kosmetikoje. Šis ekstraktas gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, kurie prisideda prie senėjimo požymių formavimosi. Be to, turi uždegimą mažinančių komponentų, kurie gali raminati sudirgusią odą ir prisidėti prie jos atgaivinimo bei regeneracijos. Taip pat pastebima, kad šis ekstraktas gali padėti stabilizuoti odos drėgmės balansą, užtikrinant optimalų hidratacijos lygį, kuris yra svarbus sveikos ir švytinčios odos išlaikymui.

Saugumo informacija

Sasa Quelpaerten Sis ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra gautas iš Azijos regione augančių Sasa veislės bambukų. Atlikti tyrimai rodo, kad jis yra ne tik nealergizuojantis, bet ir turi priešuždegiminių bei antimikrobinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo uždegimų ir infekcijų. Nors šio ekstrakto koncentracija produktuose paprastai yra žema, jis laikomas saugiu ir neturi žinomų šalutinių poveikių ar draudžiamų komponentų, todėl gali būti naudojamas įvairių tipų odos priežiūros produktuose.

Moksliniai tyrimai

Sasa quelpaertensis ekstraktas yra natūralus komponentas, gaunamas iš Korėjos kalnų bambuko lapų, kuris dėl savo bioaktyvių medžiagų yra vertinamas kosmetikos moksle. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ekstraktas turi antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, sukeliančių senėjimą. Be to, buvo nustatyta, kad ekstrakte esantys polifenoliai gali prisidėti prie uždegiminės reakcijos slopinimo, taip pat skatinti kolageno sintezę, kas leidžia šiam ingredientui teigiamai veikti odos elastingumą ir stangrumą. Mokslininkai taip pat tyrinėja ekstrakto antimikrobines savybes, kurios gali būti naudingos kovojant su odos infekcijomis bei užtikrinant produkto konservavimą.

Tvarumas

Sasa Quelpaerten Sis ekstrakto tvarumas yra svarbus kriterijus, vertinant jo poveikį aplinkai tiek žaliavų išgavimo, tiek apdorojimo metu. Bambukas yra žinomas dėl savo greito augimo ir gebėjimo regeneruotis, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas tvariai, jei tik išgavimo procesai yra kontroliuojami ir atliekami atsakingai, užtikrinant, kad nebūtų pažeidžiami natūralūs augalo populiacijos atsinaujinimo ciklai. Tvarios žemės ūkio praktikos ir tikslių išgavimo metodų taikymas yra būtini siekiant išvengti ekosistemų sutrikdymo ir užtikrinti minimalų poveikį biologinei įvairovei. Be to, ekstrakto apdorojimo metu yra svarbu naudoti aplinkai nekenksmingas technologijas, mažinant cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą, taip sumažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir užtikrinant mažesnį vandens taršos lygį.

Reguliavimas

Europos Sąjungos reglamentuose, susijusiuose su kosmetikos ingredientų naudojimu, Sasa Quelpaerten Sis Extract turi atitikti Bendrijos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, kuriame nustatytos saugos, ženklinimo ir produktų sudėties taisyklės. Jo naudojimo produktuose koncentracija turi būti ribojama atsižvelgiant į galimą alerginių reakcijų riziką. Iki šiol Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) arba kitos atsakingos institucijos nėra paskelbusios specialių apribojimų būtent šiam ekstraktui, tačiau visi kosmetikos ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patenkdami į rinką. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti savų reglamentų ir apribojimų, priklausomai nuo vietos teisės aktų ir reguliuojančių institucijų, tokių kaip FDA Jungtinėse Valstijose, kurie taip pat reikalauja išsamios saugumo informacijos prieš leidžiant produktus su Sasa Quelpaerten Sis Extract.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa