Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate | Baicalin | Scutellaria Baicalensis šaknų ekstrakto fermento filtratas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate šaltinis yra sudėtingas procesas, pradedant nuo žaliavų rinkimo. Šio fermento pagrindą sudaro Scutellaria baicalensis augalo šaknų ekstraktas, kuris yra fermentuojamas ir filtruojamas. Ekstrakcijos metu naudojamas specialus fermentavimo procesas, kuris leidžia išgauti aktyvius ingredientus iš augalo šaknų. Filtravimo etapas yra būtinas siekiant išskirti grynąjį fermento filtratą, kuriame yra koncentruoti veikliosios medžiagos. Cheminiai procesai, įskaitant neutralizaciją ir stabilizaciją, taip pat atliekami siekiant užtikrinti produkto saugumą ir stabilumą. Šie technologiniai žingsniai yra būtini norint gauti aukštos kokybės Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate kosmetikos ingredientą.

Paskirtis ir nauda

Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate, pasižymintis stipriais antioksidaciniais savybėmis, yra vertinamas odos priežiūros produktuose dėl savo gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip prisidėti prie odos senėjimo sulėtėjimo. Šis fermentuotas ekstraktas, gaunamas iš Baikalio šalavijų šaknų, efektyviai ramina uždegimą ir sumažina odos paraudimą, todėl yra ypač naudingas jautrios ar sudirgusios odos priežiūroje. Be to, jis turi antimikrobinių savybių, kurios padeda kovoti su odos nešvarumais ir bakterijomis, mažindamos aknės atsiradimo riziką. Fermentacijos procesas padidina aktyviųjų medžiagų biologinį prieinamumą, todėl šis ingridientas yra efektyvesnis odos būklės gerinime.

Saugumo informacija

Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate – tai kosmetikos ingredientas, gaunamas fermentuojant Scutellaria baicalensis (baikalinių čiobrelių) šaknų ekstraktą. Šis komponentas įvertintas kaip saugus odos priežiūros produktuose, nes jame yra antioksidantų, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Be to, jis turi priešuždegiminių savybių, kurios gali sumažinti odos paraudimą ir uždegimą. Klinikiniai tyrimai rodo, kad Scutellaria baicalensis šaknų fermentuotas filtratas neturi dirginančio poveikio, o naudojimas kosmetikoje nesusijęs su kontaktniu dermatitu ar kitomis odos reakcijomis, todėl jis laikomas saugiu ir švelniu ingredientu net jautriai odai. Vis dėlto, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos visada įmanomos, todėl prieš naudojant produktus su šiuo ingredientu patartina atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Scutellaria Baicalensis šaknies ekstrakto fermento filtratas yra dažnai tyrinėjamas kosmetikos moksle dėl savo potencialių odą gerinančių savybių. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas turi stiprių antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir gali prisidėti prie odos senėjimo sulėtėjimo. Fermentacijos procesas, kurio metu gaunamas ekstrakto fermento filtratas, padidina biologiškai aktyvių komponentų, tokių kaip baicalino, prieinamumą, kuris yra žinomas dėl savo uždegimą mažinančių ir antimikrobinių savybių. Be to, kai kurie tyrimai nurodo, kad Scutellaria Baicalensis gali padėti reguliuoti sebumo gamybą, kas yra svarbu sprendžiant tokias odos problemas kaip aknė. Nepaisant teigiamų tyrimų rezultatų, tolesni klinikiniai bandymai yra būtini norint patvirtinti šių savybių efektyvumą ir saugumą naudojant kosmetikoje.

Tvarumas

Scutellaria Baicalensis šaknų ekstrakto fermento filtratas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių ir uždegimą mažinančių savybių, kelia tam tikrų tvarumo klausimų tiek žaliavų išgavimo, tiek apdorojimo etapuose. Žaliavų išgavimas iš Scutellaria Baicalensis, žinomo kaip baikalinės šalavijų, augalo, turėtų atitikti tvaraus ūkininkavimo principus, siekiant išvengti pernelyg didelio gamtinių populiacijų išnaudojimo ir biologinės įvairovės mažėjimo. Fermentacijos procesas, kuris yra būtinas ekstrakto paverčiamajame filtrate, turėtų būti atliekamas naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius ir sumažinant atliekų kiekį, kad būtų minimalizuotas poveikis aplinkai. Svarbu, kad tiek išgavimo, tiek apdorojimo procesai būtų atlikti atsakingai, užtikrinant ekosistemų apsaugą ir mažinant teršalų patekimą į aplinką.

Reguliavimas

Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate – tai fermentuotas skaliorijų (Scutellaria baicalensis) šaknų ekstraktas, kuris dėl savo potencialių antioksidacinių ir odos būklę gerinančių savybių naudojamas kosmetikos pramonėje. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų naudojimas reglamentuojamas Bendrąja produkto saugumo direktyva (2001/95/EB) ir Reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nurodomi saugos reikalavimai kosmetikos produktams ir jų sudedamosioms dalims. Šis fermentuotas ekstraktas, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, privalo atitikti šiuos reglamentus, įskaitant draudimą naudoti kenksmingas medžiagas ir būtinybę įrodyti produkto saugumą. Nors specifinių ribojimų Scutellaria Baicalensis Root Extract Ferment Filtrate naudojimui ES teisės aktuose nenustatyta, bet kiekvienas produktas, kuriame jis yra, turi būti įvertintas dėl saugumo. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau ES standartai dažnai laikomi aukščiausiais kosmetikos saugumo ir kokybės atžvilgiu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa