Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Simmondsia Chinensis Seed Butter | Jojoba Seed Butter | Simmondsijų sėklų sviestas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Simmondsia Chinensis sėklų sviestas, arba kitaip vadinamas Džodžobos sviestu, gaunamas iš džodžobos augalo sėklų. Išgavimo procesas prasideda mechaniniu sėklų spaudimu, kuris išgauna skystą vašką, kuris vėliau filtruojamas, valomas ir hidrinamas, kad sustingtų į sviesto konsistenciją. Galutinis produktas yra turtingas ir maitinantis sviestas, plačiai naudojamas kosmetikoje dėl jo drėkinamųjų ir minkštintamųjų savybių.

Paskirtis ir nauda

Simmondsia Chinensis Seed Butter, arba jojobos sviestas, yra išgautas iš jojobos krūmo sėklų ir vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo unikalių savybių. Sudėtyje yra mononesočiųjų riebalų rūgščių ir natūralių tokoferolių, suteikiančių antioksidacinį poveikį. Jojobos sviestas panašus į žmogaus odos sebumą, todėl yra gerai toleruojamas ir nesukelia komedogeninio efekto. Šios savybės leidžia sviestui efektyviai minkštinti, drėkinti odą, palaikyti jos elastingumą ir būti naudojamam kaip natūralus odos apsaugos stiprintuvas.

Saugumo informacija

Simmondsia Chinensis Seed Butter, arba jojobos sviestas, yra aukščiausio saugumo kosmetikos ingredientas, turintis natūralias, odą minkštinančias savybes. Jis yra ne alergizuojantis, ne komedogeninis ir labai suderinamas su žmogaus odos sebumu, todėl tinkamas net jautriai ar problemiškai odai. Jo saugumas ir tolerancija odai yra patvirtinta dermatologinių tyrimų.

Moksliniai tyrimai

Simmondsia Chinensis Seed Butter, arba jojobos sviestas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo unikalių savybių, kurias tiria moksliniai tyrimai. Jo sudėtyje esantys vaškai panašūs į žmogaus odos sebumą, todėl jis yra tinkamas odos drėkinimui ir apsaugai. Jojobos sviestas taip pat turtingas antioksidantais, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų. Tyrėjai nustatė, kad šis ingredientas gali padėti reguliuoti riebalinių liaukų veiklą ir turi uždegimą mažinančių savybių.

Tvarumas

Simmondsia Chinensis Seed Butter, arba jojobos sviestas, gaunamas iš jojobos krūmo sėklų, kuris vertinamas dėl ilgaamžiškumo ir nedidelio poveikio aplinkai. Jojobos augalai yra atsparūs sausrai ir auga dirvožemiuose, kur kiti augalai negali, todėl jų auginimas nereikalauja intensyvios žemės ūkio praktikos ar didelių vandens kiekių. Jojobos sviesto ekstrahavimas yra mechaninis šalto spaudimo procesas, kuris yra mažiau teršiantis nei kai kurių kitų kosmetikos ingredientų ekstrahavimo metodai.

Reguliavimas

Simmondsia Chinensis Seed Butter, arba jojobos sviestas, laikomas saugiu ir veiksmingu kosmetikos ingredientu Europos Sąjungoje ir kitose rinkose. Europos Sąjungos kosmetikos reglamentas nustato, kad kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojų sveikatai, kai naudojami pagal paskirtį. Jojobos sviestas nėra įtrauktas į jokių draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus. Kitose rinkose, kaip Jungtinėse Valstijose ar Kanadoje, jojobos sviestas taip pat yra laikomas nekenksmingu ir nėra specifinių reguliacijų ar apribojimų jo naudojimui kosmetikoje.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa