Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Syringa Vulgaris Root Extract | Lilac Root Extract | Baltųjų serbentų šaknų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Syringa Vulgaris Root Extract šaltinis yra lilijų šaknų ekstraktas. Proceso metu naudojami švieži lilijų šaknys, kurių sudėtyje yra įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Ekstrakcijos metu šaknys yra džiovinamos ir smulkiai maltos, kad būtų išgautas ekstraktas. Toliau procese ekstraktas yra išgryninamas, kad būtų pašalintos nereikalingos medžiagos. Cheminiuose procesuose ekstraktas gali būti toliau modifikuotas, kad būtų padidintas jo veiksmingumas kosmetikos gaminiuose. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir galimybės pagerinti odos būklę.

Paskirtis ir nauda

Syringa vulgaris šaknų ekstraktas, dar žinomas kaip paprastojo šeivamedžio šaknų ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Šis ekstraktas taip pat gali turėti antiseptinių ir priešuždegiminių savybių, dėl kurių jis tinka naudoti produktuose, skirtuose probleminės ar uždegimo linkusios odos priežiūrai. Be to, Syringa vulgaris šaknų ekstraktas gali prisidėti prie odos drėkinimo ir elastingumo gerinimo, kartais jis naudojamas ir kaip odos balansą atkurianti medžiaga.

Saugumo informacija

Syringa vulgaris šaknų ekstraktas, žinomas kaip paprastojo šeivamedžio šaknų ekstraktas, yra naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo galimų odą raminančių ir antioksidacinių savybių. Nors šis ingredientas yra laikomas saugiu ir nėra plačiai žinomų atvejų, kai jis sukeltų odos dirginimą ar alergines reakcijas, vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį į individualų vartotojų jautrumą. Kosmetikos produktų saugos duomenų lapai ir atlikti dermatologiniai testai rodo, kad Syringa vulgaris šaknų ekstraktas, naudojamas nustatytose koncentracijose, paprastai yra laikomas nekenksmingu odai.

Moksliniai tyrimai

Syringa vulgaris, žinoma kaip paprastasis šeivamedis, šaknų ekstraktas kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Tyrimai rodo, kad šis augalas yra turtingas fenolinių junginių, tokių kaip flavonoidai, kurie prisideda prie odos senėjimo sulėtinimo. Be to, Syringa vulgaris šaknų ekstrakte esantys verbaskozidai demonstruoja priešuždegimines savybes, kurios gali būti naudingos gydant odos uždegimines būkles, pavyzdžiui, aknę. Nors šių ekstraktų nauda odai yra žadanti, būtina atlikti daugiau klinikinių tyrimų, kad būtų galima nustatyti optimalias koncentracijas ir formuliacijas, garantuojančias saugumą ir efektyvumą vartotojams.

Tvarumas

Syringa vulgaris (paprastasis kvapioji šeivamedis) šaknų ekstrakto naudojimas kosmetikoje gali kelti tvarumo klausimus, priklausomai nuo žaliavų ėmimo ir apdorojimo proceso. Šeivamedžiai yra ilgaamžiai augalai, todėl jų ekstrakto gavimas turi būti atliekamas atsakingai, siekiant nekenkti natūralioms populiacijoms. Tai reiškia, kad žaliavų ėmimas turi būti derinamas su tvariais miškininkystės metodais, užtikrinant, kad nevyksta per didelis augalų išnaudojimas ir nekyla grėsmė biologinei įvairovei. Procese svarbu taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, mažinant chemikalų naudojimą ir energijos sąnaudas, taip pat užtikrinti atliekų ir šalutinių produktų tinkamą tvarkymą. Tik taip galima užtikrinti, kad Syringa vulgaris šaknų ekstraktas būtų laikomas tvariu kosmetikos ingredientu, kuris ne tik teikia naudą vartotojui, bet ir mažina neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungos reglamentas dėl kosmetikos produktų (EC) Nr. 1223/2009 nustato bendrus reikalavimus kosmetikos produktų saugumui, įskaitant ir jų sudedamąsias dalis, tokius kaip Syringa vulgaris (sirenių) šaknų ekstraktas, tačiau šis ekstraktas kaip atskira medžiaga nėra išskirtinai reglamentuotas. Tačiau, remiantis šiuo reglamentu, visos kosmetikos produktų sudedamosios dalys turi būti įvertintos dėl jų saugumo prieš patekdamos į rinką, ir jeigu yra nustatyti kokie nors specifiniai apribojimai ar draudimai, jie turi būti laikomi. Be to, kosmetikos produktų sudedamosios dalys turi atitikti geros gamybos praktikos standartus, o tai reiškia, kad Syringa vulgaris šaknų ekstrakto naudojimo produktuose kiekiai turi būti neprieštaraujantys nustatytoms saugos normoms. Kitų rinkų, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijoje, reglamentavimas gali skirtis, tačiau tarptautiniai standartai ir bendradarbiavimas tarp reguliuojančių institucijų dažnai veda prie panašių saugumo reikalavimų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa