Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Tapioca Starch – Tapioca Starch | Tapioca Starch | Tapiokos krakmolas

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Tapiokos krakmolas, dažnas kosmetikos ingredientas, gaunamas iš manioko augalo šaknų. Ištraukimo procesas apima šaknų plovimą, nulupimą ir tarkavimą, kad gautųsi tyrė. Tada tyrė plaunama ir perkošiama, kad atskirtų krakmolą nuo pluoštų. Gautas krakmolas džiovinamas ir perdirbamas į miltelių formą. Cheminiai procesai, kurie naudojami tapiokos krakmolo gamyboje, apima hidrolizę ir valymą, kad būtų pašalinti nešvarumai ir pagerintos jo kosmetinės savybės. Galutinis produktas yra universalus ingredientas, naudojamas įvairiuose odos priežiūros ir makiažo produktuose dėl jo sugeriančių ir matinio efekto suteikiančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Tapjokų krakmolas kosmetikoje vertinamas dėl gebėjimo suteikti produktams malonią tekstūrą ir veiksmingai sugerti drėgmę. Šis natūralus ingredientas, išgaunamas iš manioko šaknų, yra alternatyva sintetiniams milteliams ir dažnai naudojamas kaip sausas šampūnas arba makiažo pagrindas, nes jis palengvina odos aliejų absorbciją ir suteikia matinį efektą. Tapjokų krakmolas gali padėti stabilizuoti emulsijas ir pagerinti produktų konsistenciją, o dėl savo švelnios prigimties jis tinka net jautriai odai, nesukelia alerginių reakcijų ir nekemša porų.

Saugumo informacija

Tapiokos krakmolas kosmetikos produktuose vertinamas kaip saugus odai ingredientas, nes jis yra gautas iš natūralaus augalinio šaltinio – manioko šaknų. Jis dažniausiai naudojamas kaip tirštiklis arba absorbuojantis agentas, padedantis sugerti drėgmę ir riebalus, taip suteikiant odos lygumą ir švelnumą. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad tapiokos krakmolas yra neirituojantis, neturi alergizuojančių savybių ir nekelia komedogeniškumo rizikos. Dėl šių priežasčių tapiokos krakmolas yra vertinamas kaip odai draugiškas ir saugus kosmetikos sudedamoji dalis.

Moksliniai tyrimai

Tapiokos krakmolas kosmetikoje vertinamas dėl gebėjimo sugerti drėgmę ir suteikti odai lygumą bei matinį efektą. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra efektyvus kaip natūralus tirštiklis ir tekstūros tobulintojas, taip pat gali veikti kaip švelnus abrazyvas odos šveitimo produktuose. Tapiokos krakmolo molekulinė struktūra leidžia jam formuoti plėvelę ant odos, suteikiančią apsauginį barjerą ir padedančią išlaikyti odos hidrataciją. Tačiau tyrimų rezultatai dėl tapiokos krakmolo poveikio odos mikrobiomui kol kas nėra vienareikšmiški.

Tvarumas

Tapioka krakmolas, gaminamas iš manijokų augalų, yra vertinamas dėl savo tvarumo, nes manijokai yra atsparūs sausrai ir gali augti net mažai derlingose žemėse, kas sumažina dirvožemio išnaudojimo problemą ir nekelia didelės konkurencijos su maisto gamyba. Tapiokos krakmolo ekstrahavimas yra palyginti nežalingas aplinkai, nes jis apima švelnų augalo šaknų perdirbimą, neleidžia naudoti stiprių chemikalų ar sunkiųjų metalų. Svarbu atkreipti dėmesį į vandens naudojimą perdirbimo proceso metu. Be to, manijokų auginimas gali prisidėti prie dirvožemio erozijos mažinimo ir yra laikomas žemesnio poveikio žemės ūkio veikla, palyginti su kitais komerciškai auginamais augalais.

Reguliavimas

Tapjoko krakmolas kosmetikos produktuose naudojamas kaip stangrinantis ir tekstūrą keičiantis komponentas, tačiau Europos Sąjungoje jo naudojimui galioja griežti reglamentai, nustatyti ES kosmetikos reglamentuose (EC) Nr. 1223/2009. Šiame reglamente nustatomos visų kosmetikos produktų saugos reikalavimai, įskaitant ingredientų sąrašą, etikečių nurodymus ir produktų saugumo vertinimą. Tapjoko krakmolo naudojimas turi atitikti šiuos reikalavimus, įskaitant draudimą naudoti kenksmingas medžiagas. Naudojami ingredientai privalo būti įtraukti į kosmetikos produktų sudedamųjų dalių sąrašą (INCI) ir negali viršyti saugumo ribų. Kitose pasaulio rinkose taip pat galioja savos reguliavimo sistemos, paremtos Europos Sąjungos standartais arba su savais specifiniais reikalavimais dėl kosmetikos produktų sudėties ir saugumo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa