Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Powder | Cocoa Seed Powder | Kakavos sėklų milteliai

Kategorija

Tekstūros stiprintojai

Šaltinis

Theobroma Cacao (kakavos) sėklų milteliai, dažnai naudojami kosmetikos ingredientas, gaunami iš Theobroma cacao medžio sėklų. Šių miltelių gavimo procesas apima kelis etapus: kakavos vaisių nuėmimą, pupelių fermentaciją, džiovinimą, skrudinimą ir malimą į smulkius miltelius, kurie yra persijojami. Šie milteliai yra turtingi antioksidantais ir turi minkštinamųjų savybių, todėl yra populiarus pasirinkimas odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Powder, gausus flavonoidais, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir gali sulėtinti odos senėjimo procesus. Šis ingredientas taip pat turi natūralių riebalų, kurie padeda odai išlaikyti drėgmę, suteikiant jai minkštumo ir elastingumo. Be to, jis gali veikti kaip natūralus dažiklis ar švelnus šveitiklis, todėl yra naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose, įskaitant kaukes, šveitiklius ir makiažo produktus. Theobroma Cacao milteliai taip pat gali padėti sumažinti odos uždegimą ir pagerinti jos bendrą būklę.

Saugumo informacija

Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Powder yra žinomas dėl savo odos saugumo profilio. Esant normaliomis naudojimo sąlygomis, jis laikomas ne tik saugiu odai, bet ir naudingas dėl savo maitinamųjų savybių ir gebėjimo padėti išsaugoti odos drėgmę. Alerginės reakcijos yra retos, tačiau gali sukelti alergiją tiems žmonėms, kurie turi specifinį jautrumą šokoladui arba kitoms kakavos dalims. Tyrimai rodo, kad tokių atvejų pasitaiko labai nedažnai. Rekomenduojama naudoti produktus su šiuo ingredientu atsakingai, ypač asmenims su jautria oda, kad būtų išvengta galimų nepageidaujamų reakcijų.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose „Theobroma Cacao“ (kakavos) sėklų milteliai vertinami dėl jų antioksidacinių savybių, kurios suteikia odos apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir gali padėti sulėtinti odos senėjimo procesus. Kakavos sėklų milteliuose gausu flavonoidų, įskaitant katechinas, epikatechinas ir procianidinus, kurie yra tyrimų dėmesio centre dėl jų potencialo mažinti uždegimą ir pagerinti odos elastingumą. Šis ingredientas turi teigiamą poveikį odos barjerinei funkcijai, padeda išlaikyti tinkamą hidrataciją ir gali padėti apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeliamo žalos. Moksliniai straipsniai, skelbti žurnaluose, pavyzdžiui, „Journal of Cosmetic Dermatology“ ir „International Journal of Dermatology“, pabrėžia kakavos sėklų miltelių naudą kaip funkcionalų kosmetikos ingredientą, o klinikiniai tyrimai patvirtina jų efektyvumą ir saugumą naudojant įvairiuose dermokosmetikos produktuose.

Tvarumas

Theobroma Cacao (kakavos) sėklų milteliai yra vertinami dėl savo odą maitinančių ir apsaugančių savybių, tačiau jų tvarumo aspektai yra dviprasmiški. Kakavos augalų auginimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei nėra taikoma tvari žemės ūkio praktika. Tvarumo pastangos apima sertifikuotų ekologiškų ir sąžiningos prekybos kakavos produktų naudojimą, kurie užtikrina, kad augalai būtų auginami be kenksmingų chemikalų, skatina biologinę įvairovę ir garantuoja teisingą atlyginimą ūkininkams. Perdirbimo procesas taip pat turi būti atliekamas atsakingai, išvengiant didelių energijos sąnaudų ir užtikrinant atliekų mažinimą bei perdirbimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Powder naudojimą reglamentuoja ES kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Gamintojai privalo užtikrinti, kad visi kosmetikos produktai atitiktų Bendrijos reikalavimus dėl mikrobiologinio saugumo, cheminių medžiagų koncentracijos ir ženklinimo. Taip pat svarbu atlikti produktų saugumo įvertinimą, kurį turi patvirtinti kompetentingas saugumo vertintojas. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas, o atsakomybė už produkto saugumą tenka gamintojui. Konkrečių reglamentuojamų Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Powder kiekių ES teisės aktuose nenustatyta, tačiau bet koks ingredientų kiekis, kuris gali sukelti neigiamą poveikį vartotojų sveikatai, yra draudžiamas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa