Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Verbena Officinalis Water | Lemon Verbena Water | Citrinžolės vanduo

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Verbena Officinalis vanduo, gaminamas iš Verbena Officinalis augalo, yra vertingas kosmetikos ingredientas. Jo ekstrakcijos procesas apima augalo lapų ir gėlių nuėmimą bei garų distiliaciją. Cheminę sudėtį sudaro įvairūs junginiai, tokie kaip fenolinės rūgštys, flavonoidai ir eteriniai aliejai, kurie prisideda prie antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Svarbu, kad vandens grynumas ir kokybė būtų aukšti, kad būtų maksimaliai išnaudotas jo efektyvumas odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Verbena officinalis water, arba vaistinės verbėnos hidrolatas, yra vertinamas dėl savo raminančių, priešuždegiminių ir sebumo reguliavimo savybių. Tai yra tinkamas ingredientas jautriai, sudirgusiai ar riebiai odai. Taip pat gali veikti kaip odos tonikas ir atkurti odos pH pusiausvyrą.

Saugumo informacija

Verbena Officinalis Water yra saugus kosmetikos ingredientas, turintis raminamųjų ir priešuždegiminių savybių. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad tinkamai naudojant, jis nekelia alerginės reakcijos ar dirginimo rizikos. Visada rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naują produktą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai parodė, jog Verbena Officinalis Water turi antioksidacinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Taip pat turi raminamųjų, uždegimą mažinančių savybių. Galima naudoti produktuose jautriai odai, dėl antimikrobinių efektų sumažinant bakterijų sukeltą odos uždegimą.

Tvarumas

Verbena Officinalis Water išgaunamas iš Verbena officinalis augalo, kuris auga be didelio cheminių trąšų ar pesticidų naudojimo. Svarbu laikytis atsakingos gamybos metodų, kad būtų išlaikytas augalo veikliųjų medžiagų koncentraciją ir sumažinti atliekų kiekį.

Reguliavimas

Verbena Officinalis Water yra reglamentuojamas pagal Bendrąjį produktų saugos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009 Europos Sąjungoje. Ingredientas įtrauktas į Europos kosmetikos ingredientų duomenų bazę (CosIng) be specifinių apribojimų ar maksimalių koncentracijų, todėl gali būti naudojamas įvairiose koncentracijose, atsižvelgiant į produkto saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa