Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Vitis Vinifera Sap | Grape Seed Extract | Vynuogių sultys

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Vitis Vinifera sultys yra gaminamos iš vynuogių sultų, kurios yra ekstrahuojamos iš vynuogių sėklų arba lapų. Šis ekstraktas yra naudojamas kosmetikos gamyboje dėl savo antioksidacinių savybių ir galimybės pagerinti odos būklę.

Paskirtis ir nauda

Vitis Vinifera Sap yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip mažina odos senėjimo požymius. Taip pat šis ingredientas prisideda prie odos elastingumo ir tvirtumo išlaikymo, sumažina uždegimą ir ramina sudirgusią odą, todėl yra naudingas jautrios odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Vitis Vinifera Sap yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir antioksidacinių savybių, tačiau tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra švelnus ir gerai toleruojamas net ir jautriai odai. Nepaisant to, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktą. Be to, šis ingredientas yra laikomas nekomedogeniniu, todėl neturėtų sukelti spuogų ar užkimšti porų.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Vitis Vinifera Sap gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatinti kolageno sintezę, mažinti uždegimą ir stiprinti odos hidrataciją. Šie teigiamai vertinami efektai skatina tolesnius tyrimus ir naujų, šį ingredientą turinčių kosmetikos produktų kūrimą.

Tvarumas

Vitis Vinifera sulčių ekstraktas yra vertinamas dėl savo tvarumo, tačiau jo poveikis aplinkai priklauso nuo išgavimo ir apdorojimo praktikų. Svarbu atkreipti dėmesį į tvariojo vynuogių auginimo metodus, kurie gali sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Taip pat atsakingas ekstrakto perdirbimas yra būtinas užtikrinant viso ciklo tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Vitis Vinifera Sap naudojimas kosmetikos produktuose yra reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Šis reglamentas užtikrina, kad visi kosmetikos produktai, kuriuose yra šis ingredientas, būtų saugūs vartotojams. Konkrečios leistinos koncentracijos nėra nurodytos, tačiau produktai su šiuo ingredientu turi atitikti bendruosius saugos reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa