Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Acetyl Hexapeptide | Acetyl Hexapeptide | Acetilas Heksapeptidas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Acetyl Hexapeptide yra sintetinamas naudojant peptidų sintezės procesą, kurio metu atskiros aminorūgštys jungiamos į ilgesnes grandines. Šis procesas reikalauja specializuotų cheminių reagentų ir aukštos temperatūros, siekiant užtikrinti tinkamą peptidų sujungimą. Galutinis produktas yra sukuriamas naudojant šešias skirtingas aminorūgštis, suformuojant specifinę seką. Šios specializuotos technologijos užtikrina aukštos kokybės ir norimas savybes turintį ingredientą.

Paskirtis ir nauda

Acetyl Hexapeptide, dar žinomas kaip Argireline, yra sintetinis peptidas, naudojamas kaip neinvazinė botulino toksino alternatyva. Jis veikia slopindamas neurotransmiterių išsiskyrimą, atsakingą už raumenų susitraukimą, taip mažindamas mimikos raukšles ir lėtindamas naujų atsiradimą. Ilgalaikis naudojimas gali sustiprinti odos struktūrą ir pagerinti jos elastingumą, suteikiant lygesnę ir jaunesnę išvaizdą.

Saugumo informacija

Acetyl Hexapeptide laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, nes jis nepatenka giliai į odą ir neveikia viso organizmo, kaip injekcinės procedūros. Klinikiniai tyrimai parodė, kad jis yra ne tik veiksmingas, bet ir toleruojamas be reikšmingų šalutinių poveikių, kai naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Kosmetikos produktai su šiuo ingredientu paprastai yra dermatologų testuoti ir patvirtinti kaip nealergizuojantys bei nedirginantys odos.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Acetyl Hexapeptide gali sumažinti smulkių raukšlių ir mimikos linijų gylį, slopindamas neurotransmiterių išsiskyrimą ir taip mažindamas raumenų susitraukimą. Vienas tyrimas parodė, kad per 30 dienų naudojant produktus su šiuo ingredientu, raukšlių gylis sumažėjo iki 17%. Nors veiksmingumas priklauso nuo koncentracijos ir naudojimo trukmės, Acetyl Hexapeptide laikomas saugiu ir efektyviu anti-senėjimo kosmetikos ingredientu.

Tvarumas

Nors Acetyl Hexapeptide yra sintetinamas, o ne išgaunamas iš natūralių šaltinių, jo gamybos procesas turi įtakos tvarumui. Svarbu, kad cheminių reagentų ir tirpiklių naudojimas būtų efektyvus, o atliekos tinkamai tvarkomos ir perdirbamos, siekiant sumažinti poveikį aplinkai. Gamybos efektyvumo didinimas ir atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas gali padėti pagerinti šio ingrediento gamybos tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Acetyl Hexapeptide naudojimas reglamentuojamas pagal ES kosmetikos reglamentą, kuris reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Nors konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos nėra nustatytos, gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitiktų bendruosius saugumo reikalavimus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, šis ingredientas nėra specialiai reguliuojamas, tačiau produktai turi atitikti bendrus saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa