Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

C14-22 Alcohol | C14-22 Alcohol | C14-22 alkoholis

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas C14-22 alkoholis yra sintetinis riebalų alkoholis, pagamintas iš augalinių aliejų, pvz., alyvuogių ar kokosų, išgautų riebalų rūgščių. Proceso metu riebalų rūgštys hidrogenuojamos, išskiriant alkanus, kurie tampa pagrindine alkoholio sudedamąja dalimi. Šie alkanai toliau oksiduojami, kad būtų gautas galutinis produktas. Gaminių kokybė ir saugumas reikalauja aukštos technologijos bei sudėtingo proceso, kuris yra būtinas norint sukurti kokybiškus grožio produktus.

Paskirtis ir nauda

C14-22 alkoholis yra veiksmingas emulsiklis ir stabilizatorius, suteikiantis emulsijoms vientisumą. Jis taip pat pasižymi emolientinėmis savybėmis, suteikdamas odai švelnumą ir minkštumą. Šis komponentas yra labiau toleruojamas odos nei kiti alkoholiai, nekelia sausumo ar dirginimo, todėl puikiai tinka jautrios odos priežiūros priemonėms. Jis prisideda prie produktų tekstūros formavimo, suteikdamas malonų tepamumą ir absorbciją, kas yra vertinama ieškant aukštos kokybės kosmetikos.

Saugumo informacija

Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komiteto (SCCS) atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad C14-22 alkoholis yra saugus naudoti nustatytais normatyvais. Jis yra mažai alergizuojantis ir neturi dirginamojo poveikio, leidžiantis jį priskirti prie odai draugiškų ingredientų. Nepastebėta, kad sukelia odos jautrumą ar kontakto dermatitą. Vis dėlto, ypač jautrios ar pažeistos odos turintiems asmenims rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad C14-22 alkoholiai, kartu su C12-20 alkilglukozidais, yra tinkami naudoti net jautriai odai dėl jų gero dermokompatibilumo ir mažo dirginimo potencialo. Patvirtinta, kad šie alkoholiai nesukelia odos jautrinimo ir neturi mutageninių ar teratogeninių savybių, užtikrinant jų saugumą kaip kosmetikos sudedamąsias dalis. Jų molekulinė struktūra garantuoja efektyvų stabilizavimą, suteikiant produktams norimą konsistenciją ir ilgalaikį stabilumą.

Tvarumas

C14-22 alkoholio gamybos procesas, reikalaujantis sintetinių cheminių procesų, turi įtakos aplinkosaugai. Jis gali apimti naftos produktų, tokių kaip alkoholio etoksilatai, naudojimą, keliantį susirūpinimą dėl iškastinio kuro eksploatacijos ir CO2 emisijų. Be to, atliekų tvarkymas ir energijos suvartojimas yra svarbūs tvarumo aspektai. Nors tikslios šio ingrediento gamybos ir apdorojimo įtakos aplinkai informacijos trūksta, būtina atidžiai vertinti tiek gamybos, tiek produkto poveikį aplinkai, kad būtų pasiektas tvarumas.

Reguliavimas

ES teisės aktais, pagal Bendrąjį produktų saugos reglamentą (EC) No 1223/2009, nurodyta, kad kosmetikos produktai neturi kelti pavojaus žmogaus sveikatai. Nors C14-22 alkoholis nėra specialiai ribojamas, produktai, kuriuose jis naudojamas, privalo laikytis geros gamybos praktikos ir būti saugumo atžvilgiu įvertinti. JAV ir kitose rinkose šis ingredientas taip pat turi atitikti galiojančius įstatymus ir reikalavimus. Svarbu, kad jis būtų nurodytas etiketėje pagal INCI standartą. Gamintojams svarbu sekti teisės aktų atnaujinimus ir užtikrinti, kad jų produktai atitiktų vietinius ir tarptautinius reguliavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa