Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Glycosaminoglycan | Hydrolyzed Glycosaminoglycan | Hidrolizuotas gliukozaminoglikanas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrolizuotas gliukozaminoglikanas yra gaminamas iš natūraliai randamų gyvūnų audiniuose esančių gliukozaminoglikanų, dažniausiai iš jūrinių gyvūnų, tokių kaip žuvys ar kriauklės. Proceso metu, gliukozaminoglikanai yra išgryninami iš gyvūnų audinių, o hidrolizavimo procesas įtraukia cheminius reagentus, kurie skaido gliukozaminoglikanus į mažesnius fragmentus, pavyzdžiui, gliukozaminą ir gliukurono rūgštį, siekiant padidinti ingrediento gebėjimą prasiskverbti į odą ir suteikti jos naudingas savybes.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas glikozaminoglikanas dažniausiai naudojamas kosmetikoje kaip drėkinamasis agentas, kuris prisijaukina vandenį odos audiniuose, palaikydamas optimalų drėgmės lygį, elastingumą bei švelnumą. Dėl mažos molekulinės masės, šis ingredientas gali prasiskverbti giliau į odą, užtikrindamas ilgalaikį hidratacijos efektą. Be to, hidrolizuoti glikozaminoglikanai padeda išlaikyti odos struktūros stabilumą, palaikyti kolageno ir elastino skaidulas bei skatinti odos atsinaujinimo procesus.

Saugumo informacija

Hidrolizuoti glikozaminoglikanai yra laikomi saugiais odai, nes yra mažai alergizuojantys ir jų molekulinė struktūra yra panaši į odos dermoje esančius glikozaminoglikanus. Vartojant produktus su šiais ingredientais, nepastebėta žalingų poveikių sveikatai ar odos dirginimo atvejų, todėl jie gali būti saugiai naudojami įvairiose odos priežiūros kosmetikos formulėse.

Moksliniai tyrimai

Hidrolizuoti glikozaminoglikanai yra mažos molekulinės masės junginiai, gaunami iš natūralių glikozaminoglikanų, kurie yra svarbūs odos struktūros komponentai. Tyrimai rodo, kad šie ingredientai gali lengviau prasiskverbti į odą, prisidedant prie aktyviųjų medžiagų įsisavinimo. Be to, HGA gali stimuliuoti odos fibroblastų veiklą, skatinti kolageno ir elastino sintezę, pagerindami odos atsparumą senėjimo procesams.

Tvarumas

Hidrolizuoti glikozaminoglikanai, naudojami kosmetikos pramonėje, yra gauti iš natūralių šaltinių, todėl jų tvarumas priklauso nuo šių šaltinių eksploatavimo būdų. Svarbu atkreipti dėmesį į atsakingą šių ingredientų panaudojimą ir gamybos ciklo analizę, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

ES Kosmetikos reglamentas Nr. 1223/2009 reglamentuoja hidrolizuotų glikozaminoglikanų naudojimą kosmetikoje, užtikrinant visų kosmetikos produktų saugumą vartotojui. Šie ingredientai yra leidžiami naudoti kosmetikoje be konkrečių apribojimų, tačiau turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Kitose rinkose galioja skirtingi reglamentai, tačiau jie taip pat remiasi moksliniais saugumo įvertinimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa