Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Palmitoyl Tetrapeptide | Palmitoyl Tetrapeptide | Palmitoil tetrapeptidas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Palmitoyl Tetrapeptide šaltinis yra sudėtingas cheminis procesas. Pradedant nuo aminorūgščių sintezės, pirminės medžiagos, tokios kaip L-argininas, L-liziną, L-treoninas ir L-sistėinas, yra būtinos Palmitoyl Tetrapeptide gamybai. Šios aminorūgštys yra išgrynintos iš natūralių šaltinių arba gaminamos sintezės būdu laboratorijoje. Pagrindinis žingsnis yra peptidų grandinės formavimas per įvairius cheminius procesus, įskaitant kondensaciją, hidrolizę ir aktyvaciją. Galutinis produktas yra Palmitoyl Tetrapeptide, kuris turi įrodytą poveikį odos elastingumui ir raukšlių mažinimui.

Paskirtis ir nauda

Palmitoyl Tetrapeptide yra sintetinis peptidas, naudojamas odos priežiūros produktuose dėl jo gebėjimo skatinti kolageno ir hialurono rūgšties sintezę, kurie palaiko odos elastingumą ir tvirtumą. Šis ingredientas taip pat padeda mažinti uždegiminius procesus, sumažinti smulkių raukšlių bei linijų atsiradimą ir pagerinti odos tekstūrą. Palmitoyl Tetrapeptide veikia kaip komunikacinis signalas ląstelėms, skatindamas audinių remontą ir regeneraciją, atstatant pažeistą odos barjerą ir apsaugant odą nuo aplinkos veiksnių. Šis ingredientas dažnai randamas anti-aging ir atstatomuosiuose odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Palmitoyl Tetrapeptide yra saugus odos priežiūros ingredientas, kuris neturėtų sukelti dirginimo ar alerginių reakcijų, jei naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Dermatologiniai testai parodė, kad šis ingredientas yra ne tik veiksmingas, bet ir gerai toleruojamas įvairių odos tipų, įskaitant jautrią odą. Todėl palmitoyl tetrapeptidas gali būti laikomas saugiu pasirinkimu formuluojant anti-senėjimo kosmetiką, siekiant jaunesnės ir sveikesnės atrodančios odos be nepageidaujamo poveikio.

Moksliniai tyrimai

Palmitoyl Tetrapeptide, žinomas kaip palmitoyl tetrapeptidas-7, yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikoje dėl jo anti-uždegiminių ir odos atnaujinimo savybių. Tyrimuose nustatyta, kad šis peptidas skatina kolageno ir hialurono rūgšties sintezę, mažina proinflamatorinių citokinų išsiskyrimą, sumažina raukšles ir pagerina odos tekstūrą. Palmitoyl Tetrapeptide-7 demonstruoja sinergiją su kitais anti-senėjimo ingredientais, padidindamas bendrą formulės efektyvumą. Nors saugumas ir efektyvumas yra plačiai priimtas, tolimesni klinikiniai tyrimai yra reikalingi norint išsamiau įvertinti ilgalaikį poveikį odos sveikatai.

Tvarumas

Palmitoyl Tetrapeptide, naudojamas kosmetikos pramonėje, kelia tvarumo klausimus dėl jo gamybos ir poveikio aplinkai. Sintezėje naudojami palmių aliejaus išvestiniai, o palmių aliejaus gamyba gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, įskaitant miškų nykimą ir biologinės įvairovės mažėjimą. Cheminio sintezės proceso metu gali būti naudojamos toksiškos medžiagos, kurios, netinkamai tvarkant, gali užteršti vandenį ir dirvožemį. Todėl palmitoyl tetrapeptido tvarumas priklauso nuo žaliavų tvarkymo ir sintezės proceso valdymo.

Reguliavimas

Palmitoyl Tetrapeptide yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Reglamentą dėl kosmetikos produktų. Nors konkrečių ribojimų palmitoyl tetrapeptidui nėra, bet koks kosmetikos ingredientas turi būti įvertintas dėl saugumo prieš patekdami į rinką. JAV, palmitoyl tetrapeptido naudojimą reguliuoja Maisto ir vaistų administracija, reikalaujanti, kad produktai būtų saugūs ir veiksmingi.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa