Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Achillea Millefolium Extract | Yarrow Extract | Paprastasis dobilas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Achillea millefolium ekstraktas, žinomas kaip kraujažolės ekstraktas, gaunamas iš Achillea millefolium augalo žydinčių viršūnių. Išgavimo procesas apima augalinės medžiagos maceravimą tirpiklyje, dažniausiai etanolyje, siekiant išskirti pageidaujamus fitocheminius junginius. Tada ekstraktas patiria įvairius valymo procesus, kad būtų izoliuotos aktyviosios medžiagos, tokios kaip flavonoidai ir taninai, kurios prisideda prie jo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Galutinis produktas yra koncentruotas skystas ekstraktas.

Paskirtis ir nauda

Achillea Millefolium Extract vertinamas kosmetologijoje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir lėtina odos senėjimo procesus. Šis augalo ekstraktas taip pat pasižymi priešuždegiminėmis ir raminančiomis savybėmis, todėl naudojamas produktuose, skirtose jautriai ar uždegimą linkusiai odai. Be to, Achillea Millefolium Extract gali pagerinti odos tonusą ir tekstūrą, nes skatina kraujotaką ir turi nedidelį susitraukiamąjį poveikį, kas naudinga odos porų mažinimui ir veido odos spindesio didinimui.

Saugumo informacija

Tyrimai rodo, kad Achillea millefolium ekstraktas yra saugus naudoti odos priežiūros produktuose, kai jis yra tinkamai išvalytas ir naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) nustatė, kad šis ekstraktas nedirgina odos ir nesukelia alerginių reakcijų, todėl laikomas saugiu kosmetikos sudedamąja dalimi. Vis dėlto, svarbu atkreipti dėmesį į individualų jautrumą ir alergijas prieš naudojant produktus, kuriuose yra šio ekstrakto, ypač žmonėms, kurie yra jautrūs ramunėlių šeimos augalams.

Moksliniai tyrimai

Mokslo tyrimuose Achillea Millefolium Extract įvertintas dėl jo antioksidacinių, uždegimą mažinančių ir odos regeneraciją skatinančių savybių. Molekulinės biologijos ir fitochemijos studijos atskleidė, kad šis augalinis ekstraktas turtingas flavonoidų, eterinių aliejų ir taninų, kurie veikia kaip stiprūs antioksidantai ir padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, lėtinančius odos senėjimo procesus. Dermatologinėse analizėse nustatyta, kad kraujažolės ekstraktas efektyvus mažinant odos paraudimą ir dirginimą, suteikdamas jam priešuždegiminį potencialą. Tyrimai taip pat parodė, kad Achillea Millefolium Extract gali skatinti kolageno sintezę, todėl naudojamas produktuose, skirtuose odos atkūrimui ir raukšlių mažinimui. Tačiau ekstrakto poveikis priklauso nuo jo koncentracijos ir derinimo su kitais ingredientais, todėl mokslininkai ieško optimalių formuluočių, kurios maksimaliai išnaudotų jo teikiamus privalumus.

Tvarumas

Achillea Millefolium Extract vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir raminamųjų savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Žaliavos ištraukimas iš kraujažolės gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei augalai yra renkami neatsakingai, pažeidžiant natūralius biotopus ir mažinant biologinę įvairovę. Tvariam naudojimui, kraujažolė turėtų būti auginama ekologiškai kontroliuojamose fermose, užtikrinant, kad jos auginimas neturėtų žalingo poveikio aplinkai. Perdirbimo procesas taip pat turi būti atliekamas atsižvelgiant į aplinkosaugos principus, siekiant sumažinti cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą, taip pat užtikrinti, kad galutinis produktas būtų biologiškai skaidus.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Achillea Millefolium Extract, reguliavimas yra griežtai kontroliuojamas pagal kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009. Šis ekstraktas, turintis priešuždegiminių ir raminamųjų savybių, yra leidžiamas naudoti kosmetikoje, jei jo koncentracija atitinka nustatytus saugos kriterijus. Tačiau reglamentas nenurodo konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos. Kiekvienas kosmetikos produktas su šiuo ekstraktu privalo būti įvertintas dėl saugumo prieš patekdamas į rinką, o jo poveikis turi būti pagrįstas moksliniais tyrimais. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomos kitokios reguliavimo taisyklės, tačiau pagrindinis dėmesys visuomet yra skiriamas vartotojų saugumui ir produkto efektyvumui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa