Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Aloe Barbadensis Leaf Extract | Aloe Vera Leaf Extract | Aloe Barbadensis Lapų Ekstraktas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Aloe Barbadensis Leaf Extract, gaunamas iš sultingų Aloe Barbadensis augalo lapų. Ekstrakto išgavimo procesas apima kruopštų lapų fileavimą, siekiant gauti vidinį gelį, kuris vėliau pereinamas per įvairius filtravimo ir valymo metodus, norint išskirti pageidaujamą ekstraktą. Pagrindiniai komponentai, tokie kaip polisacharidai, glikoproteinnai ir antioksidantai, išsaugomi naudojant šalto spaudimo ekstrakcijos metodus. Cheminiai procesai, tokie kaip chromatografija ir distiliacija, naudojami tolesniam ekstrakto rafinimui ir priemaišų pašalinimui, užtikrinant aukštos kokybės ingredientą kosmetikos formuluotėms.

Paskirtis ir nauda

Aloe Barbadensis lapų ekstraktas yra plačiai vertinamas kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų, raminamųjų ir uždegimą mažinančių savybių. Sudėtyje esantys polisacharidai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys padeda atkurti odos drėgmės balansą, skatina odos ląstelių regeneraciją bei mažina paraudimus ir skausmą. Antimikrobinės savybės gali padėti apsaugoti odą nuo bakterijų ir užkirsti kelią spuogų atsiradimui. Naudojimas saulės nudegimų atvejais yra ypač populiarus dėl aušinimo ir odos atstatymo efekto. Antioksidaciniai komponentai, tokie kaip vitaminas C ir E, padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, prisidedant prie senėjimo prevencijos.

Saugumo informacija

Aloe Barbadensis lapo ekstraktas yra saugus daugumai vartotojų ir gali padėti gydyti įvairias odos problemas, tokius kaip sausumas, uždegimas, spuogai arba saulės nudegimai. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad alavijo ekstraktas yra saugus, tačiau retais atvejais kai kurie žmonės gali patirti alergines reakcijas arba kontaktinį dermatitą, ypač jei yra alergija alavijui arba kitoms Liliaceae šeimos augalų rūšims. Rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su alavijo ekstraktu, ypač jei asmuo yra linkęs į alergijas.

Moksliniai tyrimai

Aloe Barbadensis lapų ekstraktas yra patvirtintas moksliniais tyrimais, kurie rodo, kad šis ekstraktas gali skatinti žaizdų gijimą, mažinti UV spindulių sukeltą odos pažeidimą ir veikti kaip antioksidantas. 2019 m. atliktas tyrimas nustatė, kad ekstraktas pasižymi anti-aging savybėmis, mažindamas raukšlių atsiradimą ir gerindamas odos elastingumą. 2020 m. studija atskleidė, kad ekstraktas efektyviai mažina atopinio dermatito simptomus. Nepaisant teigiamų atradimų, būtina atsižvelgti į individualų poveikį ir galimas alergines reakcijas.

Tvarumas

Aloe Barbadensis Leaf Extract tvarumas kelia iššūkius. Alavijas gerai auga sausose, nedidelio derlingumo dirvose, tačiau intensyvus auginimas gali sukelti dirvožemio išsekinimą ir vandens išteklių problemas. Žaliavų išgavimo procesas turėtų būti atliekamas atsakingai, siekiant sumažinti ekosistemų naikinimą ir užtikrinti augalų atsinaujinimą. Perdirbant alavijo lapus, svarbu taikyti aplinką tausojančias technologijas, kad būtų išvengta kenksmingų cheminių medžiagų naudojimo ir atliekų susidarymo. Tvarumo aspektą lemia veiksmai po žaliavų išgavimo, pavyzdžiui, tvarus vandens naudojimas ir ekstrakcijos metodai, kurie nekenkia augalo likusiai daliai ir aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Aloe Barbadensis Leaf Extract naudojimą reglamentuoja Kosmetikos reglamentas (EC) No 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Gamintojai privalo užtikrinti, kad produktai nebūtų kenksmingi ir būtų tinkamai ženklinami, įskaitant alergenus. Kai kuriose ne ES rinkose gali būti kitokių reglamentavimo aspektų. ES nėra nustatytas konkretus maksimalus leistinas koncentracijos kiekis, tačiau pagal geros gamybos praktikos principus reikalaujama, kad ingredientų kiekiai būtų ribojami iki būtiniausio saugiam ir efektyviam produkto naudojimui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa