Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Argania Spinosa Kernel Extract | Argan Kernel Extract | Arganų riešutų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Arganmedžio (Argania Spinosa) branduolių ekstraktas, kitaip žinomas kaip argano aliejus, gaunamas iš Maroke augančio arganmedžio branduolių. Išgavimo procesas apima kietojo lukšto atplėšimą, kad būtų pasiekti branduoliai, kurie vėliau yra šaltai spaudžiami, išgaunant aliejų. Šis metodas užtikrina, kad aliejus išsaugo savo natūralias savybes ir naudą.

Paskirtis ir nauda

Argania Spinosa Kernel Extract pasižymi maitinamosiomis ir odos priežiūros savybėmis. Jis yra praturtintas nepakeičiamomis riebalų rūgštimis, tokiomis kaip oleino ir linolo rūgštys, kurios padeda atkurti odos lipidų barjerą ir užtikrina intensyvų odos drėkinimą. Taip pat šis ekstraktas yra gausus vitaminu E, galinančiu antioksidantu, saugančiu odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinančiu odos atsinaujinimo procesus. Argania Spinosa Kernel Extract efektyviai sumažina uždegimus ir odos sudirginimą, padeda išlaikyti odos elastingumą ir mažinti raukšlių atsiradimą.

Saugumo informacija

Argania Spinosa Kernel Extract yra saugus naudoti kaip odos kondicionuojantis agentas, pasižymintis žemu alergizacijos potencialu. Dėl savo antioksidacinių savybių jis padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti ankstyvąją odos senėjimą, ir turi uždegimą mažinančių ypatybių, padedančių mažinti odos dirginimą.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Argania Spinosa Kernel Extract padeda atkurti odos barjerą, mažina uždegimą ir skatina kolageno sintezę, dėl ko oda tampa elastingesnė ir atrodo jaunesnė. Be to, šis ekstraktas yra turtingas esminėmis riebiosiomis rūgštimis, būtinomis odos ląstelių atsinaujinimui ir hidratavimui. Tyrimai taip pat atskleidė, kad arganų aliejaus ekstraktas gali turėti teigiamą poveikį odos hiperpigmentacijai, sumažindamas pigmentinių dėmių intensyvumą.

Tvarumas

Nors Argania Spinosa Kernel Extract, žinomas kaip arganų aliejus, yra vertinamas dėl savo maitinamųjų ir odą puoselėjančių savybių, jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių iššūkių. Arganmedžiai auga tik Maroko pietvakariuose ir yra UNESCO biosferos rezervato dalis. Intensyvėjantis komercinis paklausimas gali sudaryti grėsmę šių medžių populiacijai, todėl tvarus jų naudojimas reikalauja atsakingo ūkininkavimo ir ekologiškai atsakingos žaliavų išgavimo.

Reguliavimas

Argania Spinosa Kernel Extract Europos Sąjungoje yra reguliuojamas kaip kosmetikos produktų sudedamoji dalis pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Nors šio ekstrakto naudojimui nėra nustatytos konkretaus kiekio ribos, gamintojai privalo užtikrinti galutinio produkto saugumą vartotojui. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, Argania Spinosa Kernel Extract yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje pagal esamus naudojimo būdus ir koncentracijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa