Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Eucalyptus Globulus Leaf Oil | Eucalyptus Globulus Leaf Oil | Eukalipto lapų aliejus

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Eukalipto (Eucalyptus Globulus) lapų aliejus yra gaminamas iš eukalipto medžio lapų, kurie susmulkinti ir iš jų išspaustomas aliejus naudojant garinį distiliavimą. Rafinavimo metu pašalinami nešvarumai, užtikrinant aukštą aliejaus kokybę. Aliejus yra turtingas 1,8-cineolo, limoneno ir α-terpineolo, suteikiančių specifinį kvapą ir naudingas savybes.

Paskirtis ir nauda

Eukalipto lapų aliejus vertinamas dėl antiseptinių, priešuždegiminių ir kvėpavimą palengvinančių savybių. Kosmetikoje jis naudojamas odos valymui, porų užsikimšimo mažinimui, pavargusios odos atgaivinimui ir kaip natūralus dezodorantas. Jis taip pat padeda kovoti su odos bakterijomis, gydyti spuogus, mažinti paraudimą ir uždegimą.

Saugumo informacija

Eukalipto lapų aliejus yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, tačiau reikia atkreipti dėmesį į galimą odos dirginimą ar alergines reakcijas. Svarbu reguliuoti jo koncentraciją produktuose ir atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant, ypač asmenims su jautria ar pažeista oda. Aliejus neturėtų būti naudojamas neskiedžiamas.

Moksliniai tyrimai

Eukalipto lapų aliejus yra tyrinėjamas dėl antimikrobinių, antiseptinių ir uždegimą mažinančių savybių. Tyrimai rodo, kad jis efektyvus prieš odos patogenus, reguliuoja sebumo gamybą ir turi antioksidacines savybes, apsaugančias nuo laisvųjų radikalų. Svarbu atkreipti dėmesį į aliejaus koncentraciją, kad būtų išvengta odos dirginimo.

Tvarumas

Eukalipto aliejaus išgavimas susijęs su aplinkosauginiais iššūkiais, tokiomis kaip biologinės įvairovės mažėjimas ir vandens resursų naudojimas. Svarbu, kad aliejus būtų gaunamas iš tvariai tvarkomų plantacijų ir kad perdirbimo procesai būtų optimizuoti mažinant teršalų išskyrimą.

Reguliavimas

Eukalipto lapų aliejus yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Europos Kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato, kad produktai turi būti saugūs naudoti. Nors specifinių ribojimų šiam aliejui nėra, gamintojai privalo įsitikinti, kad produktai atitinka reikalavimus, įskaitant alergenų buvimą. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa