Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Gelidium Cartilagineum Extract | Red Algae Extract | Gelidžio kremzlinių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Raudonųjų dumblių rūšis Gelidium cartilagineum yra Gelidium Cartilagineum ekstrakto šaltinis. Specialūs ekstrakcijos procesai, įskaitant žaliavos susmulkinimą ir cheminius procesus, naudojami ekstraktui gauti. Šie technologiniai procesai užtikrina, kad galutinis produktas būtų kokybiškas ir veiksmingas kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Gelidium Cartilagineum Extract pasižymi efektyviomis odos priežiūros savybėmis. Jame esantys polisacharidai veikia kaip natūralus odos drėkinamasis agentas, padedantis išlaikyti odos drėgmės balansą. Ekstraktas taip pat turi antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir gali prisidėti prie odos senėjimo sulėtėjimo. Be to, jis gali padėti pagerinti odos elastingumą ir tvirtumą, taip vizualiai sumažinant smulkias raukšleles bei linijas.

Saugumo informacija

Gelidium Cartilagineum ekstraktas yra žinomas dėl savo drėkinamųjų ir antioksidacinių savybių, tačiau atlikti tyrimai rodo, kad jis yra švelnus ir saugus naudoti odos priežiūros produktuose, net ir jautriai odai. Nepaisant to, kaip ir kiekvienas kosmetikos ingredientas, jis turėtų būti naudojamas atsakingai ir laikantis nustatytų koncentracijų ribų, kad būtų išvengta galimų alerginių reakcijų ar odos dirginimo. Mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad Gelidium Cartilagineum ekstraktas neturi fototoksiškumo ar mutageniškumo savybių, todėl laikomas saugiu odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Gelidium cartilagineum ekstraktas yra turtingas polisacharidų, ypač agarozės, kurie prisideda prie odos drėgmės išlaikymo ir gali formuoti apsauginį barjerą ant odos paviršiaus. Be to, ekstrakto antioksidacinės savybės, dėl gausaus fenolinių junginių kiekio, padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos, potencialiai lėtindamos odos senėjimo procesus. Tyrimai taip pat tyrinėja šio ekstrakto priešuždegimines ir antimikrobines savybes, suteikiančias naudą odos priežiūros formulėse. Vis dėlto, ekstrakto poveikis ir veiksmingumas priklauso nuo jo koncentracijos ir kitų sudedamųjų dalių sinergijos konkrečiose kosmetikos formulėse.

Tvarumas

Gelidium Cartilagineum ekstraktas gaunamas iš raudonųjų dumblių, kurie auga įvairiose pasaulio jūrų ekosistemose. Šių dumblių tvarumas priklauso nuo atsakingo ir kontroliuojamo jų rinkimo, siekiant išvengti žalos jūrų biologinei įvairovei ir ekosistemų atsparumui. Be to, ekstrakto apdorojimo procesas taip pat turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į aplinkosaugos standartus, siekiant sumažinti cheminių medžiagų patekimą į aplinką ir užtikrinti mažesnį energijos bei išteklių sąnaudų poveikį.

Reguliavimas

Gelidium cartilagineum ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra reglamentuojamas Europos Sąjungos ir kitų pasaulio rinkų teisės aktais. Europos Sąjungoje šis ingredientas yra įtrauktas į kosmetikos produktų sudėtinių dalių saugumo vertinimo reglamentus, pagal kuriuos turi būti įrodytas jo nekenksmingumas vartotojui. Nors nėra nustatytų kiekių apribojimų, produktai, kuriuose yra šis ekstraktas, privalo atitikti Bendrijos nustatytus kosmetikos gaminių saugumo standartus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažnai yra panašus į Europos Sąjungos nustatytus reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa