Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hamamelis Virginiana Extract | Witch Hazel Extract | Vingio vandenilis iš Hamamelis Virginiana

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Hamamelis Virginiana ekstraktas, dar žinomas kaip raganos lazdos ekstraktas, gaunamas iš Hamamelis virginiana krūmo lapų ir žievės. Išgavimo procesas apima augalinės medžiagos maceravimą tirpiklyje, dažniausiai vandenyje ar alkoholyje, kad būtų išgautos biologiškai aktyvios junginės. Ši mišinys tada filtruojamas, kad būtų pašalintos kietos dalelės, po to vyksta garinimo procesas, kad ekstraktas būtų sukoncentruotas. Galutinis produktas yra skaidrus skystis, kuriame yra sudėtingas tanino, flavonoidų ir kitų polifenolių junginių mišinys, suteikiantis astringentines ir antioksidacines savybes. Hamamelis Virginiana ekstrakto cheminė sudėtis gali kisti priklausomai nuo tokių veiksnių kaip augalo auginimo sąlygos ir naudojamas išgavimo metodas, pabrėžiant kokybės kontrolės svarbą jo gamybos procese.

Paskirtis ir nauda

Hamamelis Virginiana Extract, dažniausiai žinomas kaip amerikinės vaistinės lazdyno ekstraktas, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir poras sutraukiančių savybių. Šis ekstraktas pasižymi aukštu taninų kiekiu, kuris suteikia odai tonizuojantį efektą, mažina paraudimą ir yra naudingas gydant aknę bei kitas odos uždegimines būkles. Taip pat Hamamelis Virginiana Extract turi antioksidantinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą, todėl jis gali būti naudojamas senėjimą stabdančiuose produktuose. Dėl šių priežasčių šis ekstraktas yra populiarus tonikuose, veido prausikliuose ir kituose odos priežiūros produktuose, skirtuose riebiai ar probleminei odai.

Saugumo informacija

Hamamelis virginiana ekstraktas, dar žinomas kaip amerikinės vaistinės lazdyno ekstraktas, yra plačiai vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir odos ramyklės savybių, kurios yra ypač naudingos odos priežiūros produktuose. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra saugus daugumai vartotojų, kai naudojamas kosmetikoje tinkamomis koncentracijomis. Tačiau, nors alerginės reakcijos yra retos, žmonės su itin jautria oda ar turintys polinkį į alergijas turėtų būti atsargesni, nes pavieniai atvejai gali sukelti odos dirginimą ar alergines reakcijas. Svarbu paminėti, kad Hamamelis virginiana ekstraktas turi taninų, kurie gali veikti kaip adstringentai, todėl per didelis šio ingrediento naudojimas gali sukelti odos sausumą ar sudirginimą, ypač jei oda yra sausa ar pažeista. Vis dėlto, esant tinkamam naudojimui, šis ekstraktas laikomas saugiu ir efektyviu odos priežiūros komponentu.

Moksliniai tyrimai

Hamamelis virginiana ekstraktas, dar žinomas kaip amerikinės vaistinės vazelės ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir odos raminančių savybių. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad šiame ekstrakte gausu taninų – polifenolių, kurie veikia kaip natūralūs antioksidantai ir gali padėti sumažinti odos paraudimą bei pabrinkimą. Be to, tyrimai atskleidžia, kad Hamamelis virginiana ekstraktas gali efektyviai sumažinti bakterijų augimą ant odos, todėl jis dažnai naudojamas produktuose, skirtuose probleminei odai gydyti. Antimikrobinės ir priešuždegiminės ekstrakto savybės taip pat daro jį populiarų ingredientą losjonuose, tonikuose ir veido kaukėse, skirtuose odos porų susiaurinimui ir odos būklės gerinimui. Nors Hamamelis virginiana ekstraktas laikomas saugiu daugumai vartotojų, kai kurie tyrimai atkreipia dėmesį į galimą odos dirginimą, ypač jautriai odai, todėl rekomenduojama atsargiai naudoti produktus su šiuo ingredientu žmonėms, turintiems jautrią odą.

Tvarumas

Hamamelis virginiana ekstraktas, žinomas kaip amerikinės vilkdožės ekstraktas, yra populiarus kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių ir odą raminančių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių iššūkių. Jo gavybos procesas, turint omenyje, kad Hamamelis virginiana auga šiaurės Amerikoje ir yra laukinė augalija, gali turėti įtakos ekosistemoms, jeigu nėra tinkamai valdomas. Perkirtus žaliavą, svarbu užtikrinti, kad būtų taikomos atsakingos miškininkystės praktikos, išvengiant per didelio augalų populiacijos sumažėjimo ir užtikrinant jų atsinaujinimą. Be to, ekstrakto apdirbimo metu reikia atkreipti dėmesį į aplinkai nekenksmingų metodų taikymą, kad būtų išvengta pavojingų atliekų ir chemikalų išleidimo į aplinką. Taigi, nors Hamamelis virginiana ekstraktas turi vertingų savybių, jo tvarus naudojimas priklauso nuo atsakingos žaliavų surinkimo ir apdorojimo praktikos, siekiant minimalizuoti poveikį gamtai ir išlaikyti ekstrakto gamybos gyvybingumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Hamamelis Virginiana (amerikinės vaistinės lazdyno) ekstraktą, naudojimą reglamentuoja Kosmetikos reglamentas (EB) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina produktų saugumą ir informacijos prieinamumą vartotojams. Šiame reglamente nurodoma, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įtraukti į Europos kosmetikos ingredientų sąrašą (Cosmetic Ingredient Database – COSING), kuriame pateikiama informacija apie ingredientų apribojimus ir leistinas koncentracijas. Nors Hamamelis Virginiana ekstraktas nėra išskirtinai reglamentuojamas specifiniais apribojimais, bet koks kosmetikos produktas, kuriame jis yra, turi atitikti bendruosius saugos reikalavimus, įskaitant draudimą naudoti medžiagas, kurios gali sukelti vartotojams pavojų. Be to, šio augalo ekstraktas privalo būti įtrauktas į produkto sudėtį pagal tarptautinį ingredientų pavadinimų standartą INCI. Kitose rinkose, pvz., Jungtinėse Valstijose, Hamamelis Virginiana ekstraktas taip pat turi atitikti Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) nustatytus saugumo standartus, o jo naudojimas turi būti pagrįstas saugumo įrodymais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa