Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Silk | Hydrolyzed Silk | Hidrolizuota šilka

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrolizuotas šilkas gaunamas iš natūralaus šilko pluošto. Proceso pradžioje šilko verpstės yra išgaunamos iš šilkmedžio šilko kiaušinio. Toliau šie verpstės yra išvalomi ir sudrėkinami, kad būtų išskirti šilko pluoštai. Po to pluoštai yra hidrolizuojami, t.y. skaidomi į mažesnius fragmentus, naudojant fermentacijos procesą. Šis procesas leidžia išgauti hidrolizuotą šilką, kuris yra lengviau absorbuojamas odos ir plaukų. Galutinis produktas yra turtingas baltymais ir amino rūgštimis, kurie suteikia odai ir plaukams minkštumo ir drėkinimo efektą.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas šilkas yra naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo pritraukti ir išlaikyti drėgmę, taip padedant palaikyti odos hidrataciją. Dėl savo molekulinės struktūros, šis ingredientas suteikia odai švelnumo pojūtį, sumažina odos paviršiaus šiurkštumą, prisideda prie odos elastingumo ir glotnumo gerinimo bei formuoja apsauginį barjerą ant odos, apsaugodamas ją nuo neigiamo aplinkos poveikio. Baltymai turi afinitetą prie odos baltymų, todėl gali padėti atkurti odos baltymų struktūrą ir stiprinti odos barjerą.

Saugumo informacija

Hidrolizuotas šilkas yra gerai toleruojamas įvairių tipų odos. Jis gaunamas šilko baltymų hidrolizės būdu, kurio metu šilko molekulės skaidomos iki mažesnių peptidų, lengvai prasiskverbiančių į odą ir prisidėjančių prie jos drėkinimo bei elastingumo. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad hidrolizuotas šilkas neturi dirginančio poveikio ir yra alergiškumo atžvilgiu neutralus, tačiau visada rekomenduojama atsižvelgti į individualų odos jautrumą. Be to, jis yra laikomas hipoalerginiu ir neturi žinomų toksinių pasekmių.

Moksliniai tyrimai

Hidrolizuotas šilkas pagerina odos drėgmės sulaikymą, suteikia produktams švelnumo pojūtį, palaiko odos barjerinę funkciją, skatina odos ląstelių regeneraciją ir apsaugo odą nuo UV spindulių sukeltos žalos. Dėl savo molekulinės struktūros jis suteikia ilgalaikį hidratacijos efektą ir veikia kaip antistatikas plaukų priežiūros produktuose.

Tvarumas

Hidrolizuotas šilkas kelia tvarumo klausimus dėl gamybos proceso ir poveikio aplinkai. Šilko proteino išgavimas reikalauja intensyvaus šilko vabaliukų auginimo ir augalų lapų naudojimo. Cheminis hidrolizės procesas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, todėl svarbu užtikrinti atsakingą žaliavų šaltinių valdymą ir gamybos procesų ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Hidrolizuotas šilkas reguliuojamas pagal Bendrąjį kosmetikos produktų reglamentą Europos Sąjungoje. Reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti saugūs vartotojų sveikatai ir kad produktai turi saugos vertinimą bei atitikti saugumo reikalavimus. JAV, hidrolizuotas šilkas reguliuojamas pagal Kosmetikos ženklinimo aktą, kuris taip pat reikalauja produktų saugumo užtikrinimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa