Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde | Fragrance | Hidroksiizohexil 3-cikloheksenkarboksialdehidas

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde šaltinis yra sudėtingas technologinis procesas. Šis ingredientas dažnai vadinamas Lyral ar HICC ir yra sintetinis kvapas, naudojamas kosmetikoje. Jo pagrindiniai komponentai yra acetilacetatas, heksanalas ir amoniakas. Proceso metu acetilacetatas reaguoja su heksanalu, sudarant hidroksialdehidą, kuris tęsia cheminę reakciją su amonijaku, galiausiai sukuriant Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde. Šis procesas reikalauja aukštos cheminės ekspertizės ir griežtos kontrolės, užtikrinant produkto kokybę ir saugumą kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, arba Lyral, yra sintetinis aromatinis aldehidas, naudojamas kaip kvapų komponentas kosmetikos pramonėje. Ši medžiaga suteikia gėlių, medienos primenantį kvapą, kuris padeda sukurti ilgai išliekantį ir sudėtingą aromatą. Jis taip pat naudojamas asmeninės higienos produktuose. Nepaisant praturtinančio produkto aromato, svarbu atkreipti dėmesį, kad jis gali sukelti alergines reakcijas ar odos jautrumą, todėl ES direktyva nustato koncentracijų ribas šio ingrediento naudojimui kosmetikoje.

Saugumo informacija

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, arba Lyral, yra sintetinis kvapų komponentas, kuris gali sukelti odos alergines reakcijas. Todėl ES nusprendė uždrausti jo naudojimą kosmetikos produktuose. Alerginės reakcijos gali būti kontaktinis dermatitas, pasireiškiantis odos paraudimu, niežuliu, išbėrimais ar pūslelinėmis. Todėl žmonėms, ypač tiems, kurie linkę į alergines odos reakcijas, rekomenduojama vengti produktų, kuriuose yra šio ingrediento.

Moksliniai tyrimai

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, arba Lyral, daugelį metų buvo naudojamas kosmetikos produktuose dėl savo aromato savybių, tačiau moksliniai tyrimai parodė, kad jis gali sukelti alergines reakcijas. Europos Cheminių medžiagų agentūra nustatė, jog šis ingredientas yra vienas iš dažniausių alergenų kvapuose. 2017 metais ES nusprendė drausti jo naudojimą kosmetikos produktuose dėl didelės alergizacijos rizikos.

Tvarumas

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde buvo naudojamas kosmetikos pramonėje dėl gėlių aromato savybių, tačiau dėl tvarumo aspektų buvo draudžiamas ES teritorijoje nuo 2021 metų. Medžiagos išgavimas ir apdorojimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, o ingrediento alergiškumas lėmė jo naudojimo draudimą ES.

Reguliavimas

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde buvo draudžiamas naudoti kosmetikoje ES nuo 2021 metų dėl alerginio potencialo. Įmonės privalėjo laikytis šio draudimo ir neplatinti produktų su šiuo ingredientu ES teritorijoje. Kitose rinkose gali būti kitokie reglamentai, tačiau daugelis gamintojų laikosi ES standartų, siekdami tarptautinės rinkos priėmimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa