Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Neopentyl Glycol Dicaprate | Neopentyl Glycol Dicaprate | Neopentilo glikolio dikapratas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Neopentyl Glycol Dicaprate yra sintetinis esteris, gaunamas iš neopentilo glikolio ir dicaprinės rūgšties. Proceso pradžioje naudojamas neopentilo glikolis, alifatinis alkoholis, gaunamas iš formaldehido ir izobutanolio reakcijos. Dicaprinė rūgštis, kita komponentė, yra riebalų rūgštis, gaunama iš riebalų arba aliejaus hidrolizės. Norint gauti Neopentyl Glycol Dicaprate, šie du komponentai reaguoja su trimetilaminu, sudarant esterio junginį. Galutinis produktas yra šviesus, bekvapis aliejus, naudojamas kosmetikos formulėse dėl savo savybių odai ir plaukams.

Paskirtis ir nauda

Neopentyl glikolio dikapratas yra sintetinis esteris, kuris kosmetikos pramonėje naudojamas dėl savo savybių pagerinti odos būklę ir tekstūros tobulinimui. Dėl savo molekulinės struktūros šis ingredientas padeda stabilizuoti emulsijas, užtikrindamas kremų ir losjonų vientisumą. Jis suteikia odai švelnumo ir lygumo, sumažindamas drėgmės praradimą ir padedant išlaikyti odos hidrataciją. Neopentyl glikolio dikaprato naudojimas kosmetikos formulėse gali padėti sukurti lengvesnės tekstūros produktus, kurie yra malonūs naudoti.

Saugumo informacija

Neopentyl glikolio dikaprato saugumas odai yra patikrintas ir laikomas pakankamai saugiu naudoti įprastose kosmetikos produktų koncentracijose. Remiantis Europos Cheminių medžiagų agentūros (ECHA) duomenimis, šis ingredientas neturi didelio dirginimo ar alergizacijos potencialo. Dermataloginiai testai parodė, kad neopentyl glikolio dikaprato sukeltas odos jautrumas yra labai mažas. Tačiau, kaip ir bet kurio kito kosmetikos ingrediento atveju, individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos visada įmanomos.

Moksliniai tyrimai

Neopentilglikolio dikaprato moksliniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas pasižymi geromis odos kondicionuojančiomis savybėmis ir yra palyginti stabilus įvairiose formulėse. Dėl jo lipofilinių savybių neopentilglikolio dikapratas gali padėti gerinti kitų lipofilinių ingredientų, pavyzdžiui, vitaminų ir antioksidantų, įsisavinimą į odą. Nors išsamūs tyrimai yra riboti, duomenys rodo, kad šis ingredientas paprastai yra gerai toleruojamas ir neturi žinomų stiprių alergenų ar dirginančių savybių.

Tvarumas

Neopentilglikolio dikaprato gamyba ir žaliavų išgavimas kelia tam tikrus tvarumo iššūkius. Sintezėje svarbus yra efektyvus išteklių naudojimas ir minimalus neigiamas poveikis aplinkai. Pramonės atsakomybė už tvarių gamybos metodų taikymą reikalauja išsamų poveikio aplinkai vertinimą per visą ingrediento gyvavimo ciklą.

Reguliavimas

Neopentilglikolio dicaprato reguliavimas Europos Sąjungoje yra griežtai kontroliuojamas įgyvendinant Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Ši medžiaga yra įtraukta į Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) duomenų bazę, tačiau specifiniai leistini kiekiai ar apribojimai nėra nustatyti. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo standartai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa