Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pinus Palustris Leaf Extract | Longleaf Pine Leaf Extract | Pelkės pušies lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Pinus Palustris Leaf Extract gaunamas iš švendrančio pušies lapo. Lapai yra turtingi antioksidantais ir kitomis naudingomis medžiagomis. Proceso metu lapai yra džiovinami, smulkiai pjaustomi ir sumalkinami į miltelius. Ekstrahuojant naudojamas ekstrahavimo tirpalas, kuris išskiria aktyvias medžiagas iš lapų. Cheminis procesas apima filtravimą, koncentravimą ir galutinį valymą, siekiant gauti gryną ir veiksmingą Pinus Palustris Leaf Extract. Šis ingredientas yra vertingas dėl savo antioksidacinių savybių ir natūralaus kilmės.

Paskirtis ir nauda

Pinus Palustris Leaf Extract, gaunamas iš paprastosios pušies lapų, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, lėtinančios odos senėjimo procesą. Šis ekstraktas taip pat pasižymi uždegimą mažinančiomis savybėmis, todėl gali prisidėti prie odos ramybės bei sumažinti paraudimą ir dirginimą. Be to, gali stiprinti odos barjerą, padėdamas išlaikyti drėgmę ir gerinant odos apsaugą nuo aplinkos veiksnių. Dėl šių priežasčių jis dažnai naudojamas produktuose, skirtuose jautriai, uždegimus linkusiai odai arba siekiantiems apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo.

Saugumo informacija

Pinus Palustris Leaf Extract, gaunamas iš paprastosios pušies lapų, yra žinomas dėl savo naudojimo kosmetikos pramonėje, ir įvairūs tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra saugus odai. Jis tradiciškai naudojamas dėl savo antiseptinių savybių ir gali padėti mažinti uždegimą bei raminančiai veikti odą. Nors alerginės reakcijos yra retos, visada yra individualus jautrumas, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant bet kokį naują produktą. Kosmetikos ingredientų saugos vertinimo duomenys, įskaitant ir Pinus Palustris Leaf Extract, yra reguliuojami atitinkamų institucijų, tokių kaip Europos Komisijos Kosmetikos produktų saugos komitetas, kuris užtikrina, kad naudojamas koncentracijas būtų nekenksmingos vartotojų sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Pinus Palustris, žinomas kaip pabaisasis pušis, lapų ekstraktas yra vertinamas kosmetikos mokslo tyrimuose dėl savo antioksidacinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidėdami prie odos senėjimo sulėtinimo. Moksliniai tyrimai taip pat atskleidžia, kad šis ekstraktas gali turėti priešuždegiminių savybių, kurios yra svarbios mažinant odos uždegimus ir raudonį. Be to, esantys fenoliniai junginiai, kaip flavonoidai, gali sustiprinti odos barjerą ir pagerinti jos hidrataciją. Šios savybės daro Pinus Palustris lapų ekstraktą vertingu ingredientu formuluojant odos priežiūros produktus, skirtus saulės pažeistai odai atkurti ir jos apsaugai stiprinti. Vis dėlto, būtina atlikti papildomus klinikinius tyrimus, siekiant patvirtinti šių teiginių veiksmingumą ir saugumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Pinus Palustris, žinomas kaip pietinis pušis, lapų ekstraktas yra naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas yra aktualus klausimas. Medžiagos išgavimas susijęs su miškų tvarkymu, kuris, jei nėra atliekamas atsakingai, gali lemti biologinės įvairovės mažėjimą ir ekosistemų pažeidimą. Tvaraus miškininkystės praktikos, tokios kaip sertifikuota ilgalaikė miškų ūkio strategija ir ekosistemų atkūrimas po iškirtimo, taikymas yra būtinas norint užtikrinti minimalų poveikį aplinkai. Be to, ekstrakto perdirbimo procesas turi atitikti aplinkosaugos standartus, kad būtų išvengta cheminių medžiagų, kurios gali teršti vandenį ir dirvožemį, naudojimo. Tvarumo užtikrinimas reikalauja griežtos žaliavų kilmės sekimo ir ekologinių gamybos metodų, kurie sumažintų anglies dioksido emisijas ir užtikrintų atliekų perdirbimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Pinus Palustris lapų ekstraktą, naudojimą reglamentuoja Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos ingredientai būtų saugūs vartojimui. Šis ekstraktas, turintis antioksidacinių ir odos kondicionuojančių savybių, yra vertinamas pagal Įvairių medžiagų komiteto (Scientific Committee on Consumer Safety – SCCS) rekomendacijas. Kitose rinkose, tokiose kaip JAV ar Azijos šalys, Pinus Palustris lapų ekstrakto naudojimas taip pat priklauso nuo nacionalinių kosmetikos produktų reglamentavimo institucijų, kurios gali turėti savo nustatytus naudojimo standartus ir leistinas koncentracijas, todėl gamintojams eksportuojantiems savo produktus į šias rinkas reikia atitikti atitinkamų šalių nustatytus reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa